Widok

Gdynia lub trójmiasto - poznam kogoś

Siema , Patryk z tej strony . Sporo moich znajomych niestety wyrzuciło za granicę , i nie mam zbytnio co robić ostatnio oprócz spełniania swych pasji , które niestety nie wymagają zaangażowania innych osób , i pracy ... Mam 21 lat i chętnie spotkam się z kimś normalnym na poziomie :) . Można iść na piwo czy spacer . Chętnie się zapoznam z jakąś fajną dziewczyną czy zakumpluje z jakimś spoko ziomkiem .

Dajcie znać ,

Pozdro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiające, jakim cudem ludzkość nie wymarła, wskutek braku reprodukcji, w czasach, gdy nie było jeszcze internetu? ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak nie masz nic do powiedzenia to się nie udzielaj pajacu . Czego się spodziewałaś po forum w tematyce ''poznajmy się'' ?

Zadziwiające , jakim cudem można być taką mało wartościową osobą bez jakichkolwiek zainteresowań w życiu i jedyna rzecz która nadaje sensu twojej egzystencji to trollowanie na internecie.

Paszoł won .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Patryk , od ilu lat golisz się dzieciaku ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ohoh , groźny ... Taki groźny anonimek internetowy . Wal śmiało , próbuj dowartościować swoją osobę poprzez hejt bachorze . I tak sam wiesz , ze jesteś nikim .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra widzę , że tu nikogo nie poznam....Ledwo jakiś temat zrobię to już się kłócą w internecie....Taki naród najwyraźniej.

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wgl dzięki Anonim za pomoc , cięzko się tu dogadać z ludźmi ;d.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Poznajmy się

Trans osoby z Trójmiasta (68 odpowiedzi)

Jestem osobą trans i poznam chętnie inne takie osoby z Trójmiasta i okolic.

Cześć (23 odpowiedzi)

Czy zaglądają tu osoby wieku 40-50 lat /plus- minus/,które chciałyby czasem pogadać o wszystkim i...

Kawa (3 odpowiedzi)

Witam Bywają tu mężczyźni po 46 roku życia? Wolni bez choroby psychicznej ;)

do góry