Widok

Gdzie fajny plac do nauki jazdy rowerem, rolkach? Gdańsk.

Rowery Rolki Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny gdzie uczycie swoje dzieci jeżdzic? Chodzi mi o jakis plac, kawał dobrego gładkiego asfaltu zeby można było uczyc sie jazdy na rolkach, jazdy na rowerze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie wiem jak wygląda Twoja okolica, ale ja się uczyłem jeździć na mało uczęszczanej uliczce, ewentualnie szkolnym boisku. Z pewnością jest pełno takich miejsc i w Gdańsku, na pewno potrzebujesz specjalnego placu? ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisz gdzie mieszkasz, będzie łatwiej ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wokół dużego stawu na Zakoniczynie, Górna Orunia przy stawku, parking koło Lidla. Takich miejscówek jest sporo na górnym tarasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na dolnym też
jak sopoćka, to ma tor rolkowy w lazienkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taki tor to nie jest miejsce na naukę, tak jak ścieżki rowerowe nie są miejscem na naukę jazdy rowerem. Tam się przychodzi pojezdzić, a nie lawirować miedzy stawiającymi pierwsze kroki dzieciakami. Do nauki dla bezpieczeństwa własnego i innych lepszy jest jakiś plac, gdzie nie trzeba uważać na innych, pilnować kierunku jazdy itd itp. Na tej samej zasadzie nikt nie wypuszcza uczącego się jazdy samochodem od razu na miasto, tylko zaczyna od placu manewrowego. Trochę rozsądku...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja na kursie pierwsza jazde mialem na miescie :) co do rolek i rowerow podpisuje sie obyma rencyma i nogyma
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Okolice PGE Areny... idealne
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gołębiewo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

do góry