Widok

Gdzie kredyt na mieszkanie ?

Sprzedajemy mieszkanie i chcemy kupić większe ,ale brakuje nam około 100 tyś ,więc musimy zaciągnąć kredyt hipoteczny .Zastanawiam się czy warto korzystać z biur pośrednictwa kredytowego ? Może ktoś był w takiej samej sytuacji i ma jakieś rady , wskazówki .Z góry bardzo dziękuje .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odradzam Getin Bank, gorszego banku nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
i ja sie pod tym podpisuje - omijaj getin. podobno najszybciej u nich dostaniesz ale warunki maja masakryczne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam http://supersklep24.pl/atrakcyjny-kredyt-gotowkowy/ dla mnie to korzystna oferta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-sama poszukaj ,bez posrednika ,bez niespodzinek itp...,dla posrednika liczy sie prowizja ,a sama swiadomie wiesz co dla ciebie najlepsze...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja się nie zgadzam. Doradcy kredytowi, może nie wszyscy, ale mój tak, mają znajomości i wypracowane korzystniejsze oferty z niektórych banków. My taką dostaliśmy i jak poszliśmy do banku bez niego, żeby sprawdzić, czy dostaniemy lepszą, powiedzieli nam, że nie ma szans. Warto korzystać ze sprawdzonych biur doradztwa kredytowego, ale trzeba też wiedzieć, czego się chce. My od razu powiedzieliśmy, że nie chcemy żadnych dodatkowych produktów, ubezpieczeń itp., dostaliśmy symulacje z kilku banków, a po złożeniu wniosków wybraliśmy konkretną ofertę, która nam pasowała. Dodatkowo, kiedy macie decyzcję z kilku banków, doradca może negocjować warunki, bo np. w innym banku dostaliście niższą marżę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Doradca czesto przede wszystkim nic cie nie kosztuje a lata ze wszystkimi papierami i zalatwia , ty tylko musisz podpisywac :D wiec mniej zachodu, tylko trzeba dobrze trafic bo pelno oszustow (najlepiej pogadac wsrod ludzi)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ostatnio latam do open finance. Bylem sam np w Credit Agricole, niby oferta dobra 3x0% ale ubezpieczenia itd powoduja, ze bardziej oplaca sie wziac kredyt w innym banku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam Radosława Olszewicza
Alex T. Great Doradcy Finansowi
adres
80-244 Gdańsk, al. Grunwaldzka 82 (IIIp., lok. 303) znajduje się w CH Manhattan
Telefon kom: 515-210-299
Telefon kom: 605-534-229
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wszystko byle nie O.F.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie widze problemu z Open finance. Masz wszystko w jednym miejscu, nie trace czasu na bieganie po 20 bankach. A to, ze oni maja prowizje od kredytu? To niech maja i co z tego? Jak sam pojde do banku to taniej nie bedzie wiec po co tracic czas i sie łudzic.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jesli skorzystasz z posrednika to wiedz iz wcisnie ci nie najlepsza-najkorzystniejsza oferte al OFERTE O NAJWYZSZEJ PROWIZJI DLA SIEBIE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Open finance -konsultanci sami wybiora ci kredyt ktory jest dla nich najlepszy pod wzgledem prowizji ,reszta wnioskow jest odrzucana z dziwnych wzgledow (najczesciej bledy w wypelnianych wnioskach)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie do konca sie zgodze poniewaz to ja sam zdecyduje w ktorym banku wezme kredyt (za posrednictwem OF). Posrednik wezmie swoja prowizje za wyreczenie mnie z latania po bankach. Nie przeszkadza mi to. Kazdy musi z czegos zyc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam doświadczonego i uczciwego doradcę kredytowego w sprawach nieruchomości: Grzegorz Lendzion, tel: 697030 509
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo dobry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak kupowałem mieszkanie jakieś 3 lata temu to korzystałem z pomocy comperia. pl/ kredyty_hipoteczne. Myślę, że pomogli mi dobrać najlepszą ofertę, jaka wtedy była na rynku więc mogę z czystym sumieniem polecić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Personel przetwarzający/obsługujący pożyczki nieprawidłowo ustalił spłatę.

Odsetki nieobsługiwane w okresie moratorium, które później zostały skapitalizowane, a EMI w rzeczywistości nie wystarcza na obsługę nowego zadłużenia. Takie pożyczki są technicznie standardowe, ale zaległe nie ulegają zmniejszeniu.

Błędna stopa procentowa ustalona przez pracowników banku https://vidmate.onl/

Opłaty z tytułu ubezpieczenia / wyceny / innych obciążają pożyczkę, zwiększając zadłużenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Jakie okna polecacie? (142 odpowiedzi)

Potrzebuję dobrych okien, jakie firmy z trójmiasta polecilibyście?

budowa domu - koszt (52 odpowiedzi)

Witam, Zamierzam wraz z mężem budować dom w okolicy ok. 50 km od Gdańska. Dom ok. 130 m2 pow....

transport poszukuję tanio i solidnie (7 odpowiedzi)

hej może ktoś ma godny polecenia transport do przeprowadzki , potrzebne żeby załadować i...

do góry