Widok

Gdzie kupić mieszkanie??

Alfa Park Morena Osiedle Maciejka Św. Wojciech Temat dostępny też na forum:
Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku..
Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i dlaczego?
Chciałabym żeby było wszędzie blisko;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie ma "wszędzie blisko" ;)
Kup sobie arbuza to się najesz i napijesz :D

-Chełm (nie te nowe cudaczne osiedla, Chełm kończy się na Cebertowicza włącznie)
-Morena

Świetny transport w każdą stronę i nie zalewa jak będą następne powodzie.
Minusem będą korki no i jeśli jeździsz na rowerze - to zawsze wracasz pod górę.

Lepszej lokalizacji nie ma.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

oczywiście, że jest np. żabianka lub przymorze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko ceny wysokie i nieadekwatne do lokali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam osiedle Focha. Wszędzie blisko, i nie zalewa ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
"Wszędzie blisko"
W linii prostej tak ;) A ile macie busów i jak często jeżdżą w jakie rejony gdańska?

@Jolunia
Obadaj sobie tego PDFa, masz tu dzienny schemat komunikacji miejskiej - tylko busy
http://www.ztm.gda.pl/img/plik_duzy_2887.pdf

A tu masz tramwaje - bez korków ale w godzinach szczytu podobno wciąż tłok...
http://www.ztm.gda.pl/img/plik_duzy_2888.pdf
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Autobusy są na Powstanców Warszawskich i na Dąbrowskiego, tramwaje "Brama Oliwska". Ja jednak jeżdżę samochodem.

Na Stare Miasto piechotą 10 minut.

Nigdy nie zamieniłabym małego osiedla Focha na blokowisko typu Morena albo Chełm. Blisko las (gdzie biegam), ponadto żadnych korków jadąc rano w kierunku Wrzeszcza/Oliwy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Chełm i Morena to nie tylko blokowiska, ale rozumiem doskonale co masz na myśli ;) Ja też w życiu nie zamieszkam na blokowisku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Chełm to nie tylko blokowiska,proszę spojrzeć na Osiedle Maciejka Bay 7,tam będzie cicho i spokojnie .Budują małe osiedle
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4
Na pewno moge polecić Wrzeszcz, wszystko na miejscu bez zbędnego jeżdzenia. Korki na Grunwaldzkiej potrafią być naprawdę długie :/ A jeśli szukasz miekszania sprawdź ich ofertę biura Russjan, akurat mają mieszkania na Wrzeszczu http://www.russjan.com/gdansk-mieszkania,20,pl.html Ciekawa oferta, Polecam : )
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Interesują mnie polecani deweloperzy Trójmiasto całe wchodzi w grę. Ale chyba najbardziej chcielibyśmy w Gdańsku zamieszkać. Możecie coś polecić? Widziałam, że ten deweloper https://www.eurostyl.com.pl/ buduje nowe osiedle w dzielnicy Przymorze. Fajna jest ta dzielnica?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w celach inwestycyjnych, pod wynajem. Zastanawiam się czy kupić trochę tańsze mieszkanie w Gdyni czy droższe, ale z opcją droższego wynajmu w Gdańsku. Jak wam się wydaje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie pomogę Ci za bardzo, ale wiem jedno. Ziemi nie przybędzie dlatego przy aktualnych cenach ziemi mieszkanie jest chyba dużo fajniejsza forma inwestycji. Też się nad tym zastanawiałem ostatnio.
Tylko ja bym szedł raczej w opcje deweloperskie. Czyli nowe mieszkanie lub takie które za chwile zostanie oddane do użytku. NP Alfa Park przy Gdańsk Morena. Okolica spokojna, sporo parków, zieleni, terenów rekreacyjnych. Dobry dojazd do centrum. Tu masz trochę zdjęć z tej inwestycji i okolicy alfapark.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kupno na wynajem w Gdyni to zły pomysł. Mało chętnych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

to zalezy - jezeli mieszkanie jest dobrze polozone a ma atrakcyjna cene to znajdzie chetnych, bedzie w stanie wynajac je za taniej to chetni sie znajda. Pamietajcie - jak kupujecie na inwestycje mieszkanie musicie kupic korzystnie zeby sie szybko zwrocilo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brzeźno, wielka płyta do remontu. remont na bazie IKEA. Nie dalej niż 400 metrów do plaży. Od października do czerwca studenciaki a potem dla turystów na doby.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zalezy co dla Ciebie jest wszedzie blisko ? Sklep przedszkole szkoła ? to raczej na wszystkich osiedlach raczej jest... Centrum ? Wrzeszcz? Obwodnica? Morze? Jest mnostwo lokalizacji każda ma coś innego blisko , musisz wybrać czego potrzebujesz.
Odradzam blokowiska jak powyżej ktoś napisał. Nie tylko dlatego ze jest tam nieprzyjemnie i niezbyt ladnie ale w spoldzielniach czynsze b drogie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

jest bardzo dużo ofert na rynku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest przesyt i jest w czym wybierać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no nie wiem czy taki przesyt, jest sporo tych osiedli ale chetnych jest tez bardzo duzo, jak ludzie kupuja jakies jasien bulwary za ponad 5 tys za metr gdzie zawiewaja szadolki i na miejscu nic nie ma (daleko do szkoly, sklepow, kiepska komunikacja) - to jednak deweloperzy sa w lepszej sytuacji. Sprobuj kupic cos w komfortowym miejscu za dobra cene, nie ma opcji praktycznie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak masz trochę więcej pieniędzy do zainwestowania, to warto zerknąć na http://front-park.pl/
Gdańsk z innej perspektywy :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

wracaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybraliśmy http://pixelghetto.com.pl/2023/04/12/kupno-domu-na-osiedlu/ świetna opcja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Semeko dużo osób poleca i chwali. Byłem w kilku miejscach gdzie powstają ich inwestycje i wygląda to wszystko co najmniej zachęcająco. Na semeko.pl masz mapę nieruchomości i kontakt do biura w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Myślę, że skoro teraz tak Morena się rozwija, to byłoby to niegłupie kupić tam zawczasu mieszkanie. Ja zastanawiam się nad trzypokojowym w Studio Morena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oo właśnie, jedna z niewielu sensownych inwestycji w tej okolicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi się wydaje, że najrozsądniej teraz na morenie, jak już się tam wszystko zbuduje to dopiero ceny skoczą w górę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mnóstwo jest różnych ofert mieszkaniowych. Ja ze względu na pracę przeprowadziłam do Katowic szukałam mieszkania na sprzedaż na osiedlu Katowice ligota Miałabym blisko do pracy i przy okazji byłabym bliżej mamy, która jest już schorowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dużo oglądałem aż w końcu trafiłem na http://pizzaalex.pl/jak-wyglada-zainteresowanie-nowymi-mieszkaniami/ jestem bardzo zadowolony ze swojego wyboru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja polecam portale ogłoszeniowe, na przykład OLX
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla zainteresowanych ekologicznym podejściem do budownictwa, Home Group Black jest deweloperem godnym uwagi. Ich zobowiązanie do zrównoważonego rozwoju i stosowanie rozwiązań proekologicznych wyróżniają ich na rynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

Nowe mieszkania Trójmiasto (31 odpowiedzi)

Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się co może mi ten region...

Deweloperzy w Pucku (3 odpowiedzi)

Chciałbym się zorientować, czy w Pucku powstają jakieś ciekawe inwestycje? Chcę kupić mieszkanie...

dom: kupić od dewelopera czy samemu się budować? (20 odpowiedzi)

Tak się zastanawiam - jaka opcja lepsza? Dodam, że nie mamy działki więc najpierw trzebaby było...

do góry