Widok

Gdzie kupujecie rowery dla dzieci? W markecie tez warto?

Rodzina i dziecko Rowery Temat dostępny też na forum:
poszukuje roweru 14 lub 16 cali czyli dl aciut starszego. czy warto rozejrzec sie w marketach tez? ich ceny tez nie są male, 200-250 zł. na allegro są nawet po 100-150. w decathlonie to zaraz wszyscy też nie kupujecie co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przerabiałem rowerek z allegro 12" na 300 z hakiem.
W zasadzie jest to zmarnowany pieniadz. Wolnobiezka ma 1/8 obrotu zanim zazbroi, jak dziecko stanie z pedałami w pozycji pionowej to ma małe szanse aby ruszyć. Masa porownywalna do masy dzicka. Niemiłosierne opory na piastach. Opony jak na głebokie błoto.
W zasadzie po zakupie możesz odrazu szukac lepiej toczacych sie opon, rozebrać tylna piastę i nasmarować od nowa, to co jest tam w srodu przypomina przeschniety budyń a nie smar.
Może dzieci mają o tym inne zdanie, ale koszyki, tabki, bagazniki i błotniki w takich rowerkach sa zbędne, tylko podbijają mase i utrudniaja jazdę.

Z decathlonu dziecko maiło rowerek biegowy i naprawdę nie ma w nim nic, do czego mógłbym się przyczepic.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czemu nie w Decathlonie? mają całkiem porządne rowery. Mam różne rzeczy z Decathlonu ich marki (btwin) i nie narzekam. To nie jest sezonowa oferta marketu ze wszystkim, tylko spory całosezonowy dział marketu sportowego. Nie opłacało by im się robić badziewia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Syn dostał od dziadków rowerek marketowy - porażka. Jak dla mnie pieniądze wywalone w błoto. Jakość wykonania taka sobie, problem ze stabilnością itd.

Dwa lata temu kupiliśmy rowerek btwin 16 cali w decathlonie i różnica jest kolosalna (na plus). Nie mogę mu nic zarzucić.

Teraz przymierzamy się do 20calowego roweru i również kupimy w decathlonie.

Mąż w zeszłym roku kupił rower tez w decathlonie i jest bardzo zadowolony. Po roku intensywnego użytkowania nic się z nim nie dzieje .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki wielkie. w decathlonie troche mi sie nie usmiecha, bo musze kupic 2 rowery wiec koszty 2x :) no, ale skoro warto.... a te bTwin mozna jeszcze gdzies dostac? akpol, mama i ja...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Generalnie z wydawaniem kasy na rower jest tak, że tak czy siak wydasz tyle samo. Różnica polega na tym że jak wydasz więcej od razu to masz spokój, natomiast jak chcesz być sprytny i kupisz taniej, to popłyniesz na serwisie i częsciach, a w efekcie wydasz tyle samo co na droższy rower, a nawet i więcej.

Ja kupiłem 11 lat temu porządny rower za 3000 (nawet kredyt na niego wziałem) i dopiero teraz coś się posypało z napędem, a katowałem go srogo. Wczesniej to były rzeczy typu linki, klocki, siodełko (wytarło się), pedały od uderzenia.. wiec rzeczy ktore się normlanie zużywają. Warto wydać więcej i mieć spokój - a przede wszystkim przyjemność z jazdy, bo na porządnym sprzęcie jezdzi się naprawdę fajniej - wbrew temu co uparcie twierdzą niektórzy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiliśmy http://addresso.pl/jaki-rower-na-komunie-dla-chlopca/ niespodzianka dla syna udana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
poza tym: http://www.decathlon.pl/dozywotnia-gwarancja.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
niektóre sklepy rowerowe kupuja rowery w marketach
myślę że dziecko które sie uczy jedzić można taki rower kupić
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Mam dwie córki (4 i 8 lat). Przerabiałam rower marketowy (wytrzymuje 1 sezon), a teraz kupiłam w Epicentrum na Karwinach nowy Kross dla straszej córki (zakładam, że młodsza go odziedziczy). Cena ok 900zł ale nigdy więcej marketowych rowerów, tymradziej kupowanych na allegro. Pozorna oszczędność
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwszy rower 12" kupiliśmy w sklepie 'dziecięcym' drugi już w rowerowym (Kross 16") Z tym pierwszym nic się nie działo (poza zwykłymi usterkami wynikającymi z crash-testów - odpadł dzwonek, lampki itd. :P) ale też nie był zbyt intensywnie użytkowany. Jak mąż składał Krossa (zamawiałam przez neta po przymiarkach na żywo) to od razu stwierdził, ze wszystko lżej chodzi :) Młodemu się bardzo dobrze na nim jeździło. Ten mniejszy miał być dla młodszego synka (w zeszłym roku 3 latka) ale wcale nie chciał na nim jeździć :P - wolał hulajnogę :P I nie był to problem że nie dosięgał do pedałów czy coś bo już rok wcześniej w domu próbował. Waga tego małego 'na rękę' taka sama jak tego większego :P Cena w sumie chyba nie tak dużo niższa od rowerów 'firmowych'.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak ktoś ma kase może kupić w decathlonie nie jest to tani sklep.
Decathlon to też maket.
Marketowy nie zawsze oznacza szajs ale trzeba mieć pewne pojęcie w temacie żeby faktycznie nie kupić byle czego.
Tak samo jest na allegro są dobre rowerki i złom.
Jeśli chodzi o rower dla dziecka warto brać pod uwagę rowery używane.
Dziecko szybko wyrośnie z roweru więc po co przepłacać.
Ważne żeby rower
nie miał kół z tworzywa,
miał możliwie małą przednią zębatkę ułatwia ruszanie i jazdę np. po trawie
miał ramę zbliżoną do litery u - co ułatwia wsiadanie i zsiadanie
hamulec w pedałach a nie kierownicy - przy kierownicy ładnie wygląda ale dziecko może o niego się uderzyć i łatwo się psuje, niezawodny jest hamulec przy łańcuchu i w rowerach bez przerzutek taki powinien być
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
na dzieciach oszczedzac i ich bezpieczenstwie glupota rodzica ,a pozatym jak rower chdzi do d*py albo jest kiepskiej jakosci to sie dziecko zrarza szybko i zniecheca.pamietajcie ortopeda i chirurg szczekowy kosztuje wiecej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Szkoła jest za darmo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (110 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

ortopeda dzieciecy!!!poleccie mi kogos!najlepiej od stop (34 odpowiedzi)

jak w temacie,to pilne.

Laserowa korekta wady wzroku (57 odpowiedzi)

czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew,...

do góry