Widok

Gdzie na fitness/siłownię z dzieckiem?

Orientujecie się może czy gdzieś w Gdańsku jest jakiś klub do którego można przyjśc z dzieckiem, po czym zostawić je pod opieką, na np placu zabaw i udać się na trening? Mam w domu 4 latkę i cieżko z opieką dla niej w domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt nic nie wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Calypso sopot ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
obok Tigera w Manhattanie we Wrzeszczu są tzw "kulki". oczywiście odpłatne ale jest to jakaś alternatywa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słąbo ogólnie jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdziwiona jestem, że w tym temacie jest taka beznadzieja. Klubom by się to bardzo opłacało, bo uważam, że wiele matek z dziećmi chętnie by pochodziło na fitness tylko ma problem z opieką nad dziećmi. Również mama z tatą często maja ochotę razem trenować żeby się wspólnie motywować i klapa.

Kluby pomyślcie o tym!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawda jest trochę inna.

Klubom się nie opłaca bo musiałby być: miejsce, wyposażenie i opieka, a liczba klientów nie byłaby gwarantowana.

Jakiś czas temu trenowałem samoobronę w sekcji gdzie na jednej sali gimnastycznej ćwiczyły dzieci od 6 lat, a obok dorośli.
W grupie ćwiczyli tylko dwaj ojcowie z synami i ten stan nie zmieniał się przez 3 lata.
Dodam że kobiety oczywiście także mogły ćwiczyć, a w grupie dorosłej pot był gwarantowany więc można było zajęcia traktować jako fitness :-)

Tak naprawdę nie ma zapotrzebowania na takie zajęcia, bo gdy mama ma chęć poćwiczyć to tatuś może zająć się dzieckiem.
Jeśli nie ma takiej opcji to zawsze można dziecku puścić bajkę a sobie w tym czasie zafundować bieg bokserski. Nie trzeba płacić, chodzić tylko codziennie sumiennie ćwiczyć, to niepozorne i monotonne ćwiczenie zapewni pot a nawet dużo potu jeśli będzie wykonywane długo i szybko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Znalazłam zajęcia dla mam z niemowlakami na Morenie. Dla 4latki raczej się nie nadają, ale może ta informacja przyda się mamom mniejzych dzieci. Sama chętnie się wybiorę jak już urodzę :)

Jeśli znacie inne miejsca tego typu, piszcie proszę.

http://www.pro-active.com.pl/posts/zapraszamy-na-zajecia--fitmama--28.php
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fundacja My to mamy organizuje zajęcia dla mam z dziećmi. Między innymi aerobik, nordic walking . Znajdźcie ich na fb :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Sopocie w Hausiku z tego co wiem, to w planach mają ruszyć z jakimiś zajęciami dla mam - wtedy dziecko bawi się na sali pod opieką animatorki, a mama korzysta z warsztatów. ale to nie typowa siłownia, to nie wiem, czy będziesz zainteresowana.
najlepiej zadzwonić i podpytać o szczegóły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do fitness Clubu Calypso w Sopocie. W ramach karnetu oferujemy bezpłatną opiekę -kiedy Ty ćwiczysz Twoja pociecha miło spędza czas w Kids Play- kąciku zabaw dla dzieci. Zadzwoń umów i dowiedz się więcej.
Ola 734-163-677
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej do piaskownicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy dalej w tej kwestii się nic nie zmieniło? Bardzo chciałbym pójść gdzieś poćwiczyć a w domu mam 5 latka i rocznika niestety nie mam ich z kim zostawić bo mąż pracuje za granicą.Czy oprócz Sopotu jest jakiś klub w Gdańsku z kącikiem zabaw?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W gdańsku calypso ma kącik dla dzieci za darmo, opieka zapewniona :) z tego co wiem wszystkie calypso mają taki kącik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tonezone
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

THANKS
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam tonezone. Kącik dla dzieci jest bardzo mały, opiekunki sie czesto zmieniają. Co jest najlepsze dziewczyny nie mają wykszatalcenia ani papierow opiekunki, bardzo często jedna dziewczyna zajmuje się nawet ponad 10cioma dziećmi na raz, w tym np 5 niemowlakow. Od kiedy żona wlasciciela zaczęła zostawiać w tym kąciku ich dziecko to opiekunki zajmuja sie tylko tym dzieckiem, nie zwracają uwagi na inne. No nie polecam, klub bardzo przereklamowany. Atmosfera na dłuższą mete jest na nie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

gra poland (3 odpowiedzi)

Rozumiem Twoje pragnienie i doradzę Ci sprawdzenie źródła i zagranie w kasynie online...

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

do góry