Widok

Gdzie na laser na rozstepy

hej. Czy polecicie może jakieś miejsce gdzie mozna wykonac zabieg laserowy na usuwanie rozstepow? Wyrobie sie jeszcze przed latem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
jak zaczniesz chodzić na siłownie dziś, to może się wyrobisz ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozstępy niestety nie znikną po pierwszym zabiegu, potrzeba kilku - ale i tak nie zlikwidujesz ich całkowicie, będą co najwyżej mniej widoczne. Ale jak już chcesz wydać kasę, to omijaj różne kosmetyczki i inne wynalazki typu laser delux, lepiej wybrać już jakąś lepszą klinikę. Poza tym zabieg boli (nawet jeśli wysmarujesz się lidokainą), robią się na początku strupki które goją się min. 1 miesiąc i nie ma szans pokazać się ludziom w ciągu kilku miesięcy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem w trakcie zabiegów u Michajłowskiego - A konkretnie u dziewczyn z kosmetologii, mogę polecić jak na razie. Szkoda tylko że tanio to nie jest :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Powinnaś się wyrobić.Rozstępy usuwa sie na kilka zabiegów nie za jednym ale jeszcze troche czasu jest. Ja usuwałam na Sklodowskiej w klinice dermatologica
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Znowu ta nachalna, realizowana przez pracownikow, reklama kliniki pana Michajlowskiego we wszytskich mozliwych watkach. Nagle wszyscy chodza tylko tam, i wszyscy sa zadowoleni. Oj.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie mają redukować rozstępy :) ? W szpitalu klinicznym :) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie tylko Michajlowski "leczy" rozstepy, blizny, tradzik i nie tylko on wypelnia zmarszczki w Trojmiescie. Dermatologow ze sprzetem jest wielu (lepszych!)
Ale w kazdym watku pojawia sie namiar na clinica dermatologica. Az tak zle z frekwencją w klinice pana Igora, ze trzeba oplacac marketing szeptany?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
na rozstępy bardzo dobra jest Laminine
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

Ortopeda Marek Kołodziejczak - proszę o opinie. (7 odpowiedzi)

Jestem zarejestrowana do ortopedy Marka Kołodziejczak w Gdyni na Pułaskiego. Może ktoś miał z...

dobry stomatolog - nfz i ceny (16 odpowiedzi)

Witam Czy znacie jakiegoś dobrego stomatologa na nfz? Taki który nie jest tam za kare z ludzkim...

do góry