Widok

Gdzie najlepiej zamieszkać- Sopot, Gdynia, Gdańsk

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Hej,
Muszę przeprowadzić się trójmiasta ze względu na pracę, akurat do Gdańska.
Mam pytanie, bo do konca sie nie orientuje, gdzie najlepiej się mieszka?
Mam samochód także mogę dojeżdząc, tym bardziej jestem przyzwyczajony do tego w Wawce..
Więc pytanie jest: Sopot, Gdańsk, Gdynia?
Pieniądze nie mają wiekszego znaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli pieniądze rzeczywiście nie mają znaczenia, polecam Neptun Park w Jelitkowie (ul. Wypoczynkowa). Jeśli jednak trochę mają, to polecam Orunię Górną (Południe), nowy Chełm. Oczywiście wszystko Gdańsk. W Sopocie na pewno nie polecam kamienic, szczególnie mieszkań na parterze. Ogrzewanie gazowe, a mieszkania i tak nie dogrzejesz. Gdynię znam mało, Witomino jest w miarę przyzwoite, Bernardowo jest ładne. Przy Gdyni bardziej pomoże Ci Halewicz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wg mnie zadna lokalizacja nie ma tyle uroku co Sopot, a strojne kamienice sopockie to klasa i elegancja sama w sobie. Mieszkania na parterze maja mnostwo uroku, a przy szczelnych oknach dogrzejesz :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Całe życie mieszkałam w Sopocie dopiero niedawno się wyprowadziłam. Popieram zdanie Niulki. Kamienica, wysokość lokalu 3,14 spory metraż i niestety w sezonie grzewczym w mieszkaniu chłodno. Okna szczelne, ale żeby ogrzać taką chatę piec gazowy musi być włączony cały czas a na to trzeba mieć sporo siana... No chyba, że Ty nie musisz martwić się finansami wtedy to faktycznie Sopot ma wiele uroku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ale Sopot to nie tylko kamienice, jest też "nowe budownictwo" i ogrzewanie miejskie, a jak się zdecydować na wysokie piętro to jeszcze przepiękne widoki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mnie do Sopotu nikt by nie przekonał :-) Jestem typem "modern". Nie lubię starych kamienic i jak dla mnie żaden to urok.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
mi też się kojarzą tylko z grzybem i wilgocią :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bernadowo moim zdaniem przereklamowane, takie odludzie jakieś... Polecałabym Karwiny, sama tu mieszkam i jestem zachwycona, dobrze skomunikowane, wszędzie blisko - do centrum, nad morze, do Sopotu, do Gdańska, do obwodnicy "rzut beretem", na lotnisko w 20 minut można dojechać, a Kaszuby, to prawie za płotem:) budują tu nowy blok na wzgórzu przy lesie - już zazdroszczę przyszłym mieszkańcom obrazka z okien:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Karwiny to komunikacyjna tragedia. Nie oszukujmy się to większe odludzie niż Bernadowo, a właściwie jest to blokowisko i sypialnia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
w jakim sensie tragedia? autem w 15 minut dojeżdżasz do każdego niemal miejsca i w korku na Alei nie stoisz. Bloków tu sporo, ale jest las dookoła. Szkoły, sklepy, basen... wszystko "pod ręką" autobusów też nie brakuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wszystko z pasie nadmorskim (wzdłuż torów kolejowych SKMki) od Kamiennej Góry w Gdyni -> Redłowo, Orłowo, Sopot, -> Żabianka, Oliwa, Przymorze, Zaspa -> do Wrzeszcza w Gdańsku.

Nowego budownictwa jest sporo. Polecam Invest Komfort i http://ogloszenia.trojmiasto.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Pieniądze nie mają wiekszego znaczenia"

Tak się mówi w sytuacji, kiedy nie ma większych problemów z ich zdobyciem. Nie wiesz jak będzie w przyszłości, chociaż pisząc te słowa wcale źle Ci nie życzę. Chyba, że chcesz kupić za gotówkę- to zmienia postać rzeczy :)
Duże mieszkanie, osiedle strzeżone, ładniejsza okolica- większy koszt utrzymania. Nie jestem przekonana, że w każdej sytuacji jest to potrzebne. Nawet jeśli kogoś stać.

W Trójmieście jest mnóstwo ładnych, dobrze usytuowanych osiedli. Ludzie jednakże mają różne oczekiwania co do miejsca wynikające z trybu życia. Trudno mi sobie wyobrazić, że można ich nie mieć...

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że ten temat to wodolejstwo i o to chodziło miedzy innymi autorowi wątku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Sam, albo ktoś snuje sobie w głowie myśli typu:" Gdzie bym sobie zamieszkał, gdybym miał pieniądze"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wracaj do wawy..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum Hydepark

Życie po śmierci (3 odpowiedzi)

W związku z tematem na forum. Zjedzony banana owoc bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz...

Klimatyzacja w biurze (51 odpowiedzi)

Pracuję w biurze z dziewczynami. Teraz gdy się zrobiło ciepło, mają włączoną cały dzień...

Gadżety reklamowe (27 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku można kupić gadżety reklamowe? Jest jakaś hurtownia?

do góry