Widok

Gdzie najtaniej Bebilon Pepti 1 -???????

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Od środy jesteśmy na Bebilonie Pepti 1 - kupiłam go za 9,90 Czy to dobra cena? Czy gdzieś znajdę taniej?
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupuje w sieci APTEKA POLSKA. Place jakieś 7zl za puszkę.

http://www.aptekapolska.pl/

tu co prawda nie ma cen leków na receptę ale możesz sprawdzić czy w Twojej okolicy jest taka apteka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z gory przepraszam, ze sie podlaczam do watku. Wiecie moze gdzie najtaniej jest nutramigen 1? U siebie place 13,50pln za puszke. z gory dziekuje za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bebilon pepti apteka gemini na kołobrzeskiej , jagielonskiej 6,99zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję za wskazówki
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Apteka w Netto na Morenie też 6.99
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A MA MOZE KTOS TELEFON DO TEJ APTEKI W NETTO?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Apteka Gemini Sopot 9zł, Apteka Dyżurna Karwiny 7,50zł
[url:]http://lilypie.com/">
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Apteka Netto na Morenie ma Pepti 1 po 12 zł , cena 6,99 to dawno i nieprawda :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki za informacje, nic tylko pozostaje jechac na Przymorze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno po nowym roku 1 nie ma już w cenie poniżej 10 zł :( Jednak gdyby ktoś trafił na taką cenę proszę o info :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jutro będę na Przymorzu to dam znać. W styczniu kupowałam na Rogalińskiej za 8,90.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm to nieprawda. Ja kupowałam pod koniec stycznia/początek lutego nie pamietam dokładnie w aptece gemini na kolobrzeskiej za ok 7zł
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam, mleczko 6,99 w gemini, a apteka polska 7,99
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki dziewczyny takie info dostałam w Aptece na Morenie.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ech jak ja Wam zazdroszczę a ja placę 22,23 bo cudowni lekarze z osrodka przestali wypisywac recepty. Jak to wyglada u Was? Wszystkie macie potwierdzenie alergologa? Mojej malej alergie stwierdzil lekarz rodzinny po czym zapisal bebilon pepti po ktorym sie poprawilo a teraz musze prosic o skierowanie do alergologa bo wypisuja mi recepty na x czyli 100% platne, juz nawet przestalam po nie jezdzic kupuje bez recepty. Dla mnie to chore ze jest historia choroby, zalecaja pepti a potem kaza placic 100%


Mam w domu 3 puszki nutramigenu 1 jesli ktoras chetna amienie na puszke pepti 1. Okolice Pruszcza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ktoras z Was co uzywa bebilon pepti jest z Rumi??Mam okolo pol puszki do oddania

ja kupowalam po prawie 12 zł :/
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Berenika ja nie potrzebuję żadnego potwierdzenia od alergologa ale nie wiem jak to jest w przypadku starszych dzieci bo podobno po roku jest jakiś problem. U mnie w przychodni w każdym bądź razie nie ma problemu z receptami dostałam ostatnio 2xpo 10 puszek :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia moja mala ma 3 mce a od pierwszego mca zycia jest na bebilonie pepti...masakra z tymi przychodniami, nawet jak pojdziemy do alergologa to jak inaczej ona ta alergie stwierdzi? pewnie po wywiadzie, zawracanie tylka....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie też nie ma problemu - dostaje recepte na 6-10 puszek zazwyczaj, zależy jak nastepna wizyta.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to w 3miescie dziewczyny? ja jestem z okolic Pruszcza... ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w gdańsku
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam do oddania/ wykupienia Bebilon Pepti 1/10 puszek gdyby ktoś chciał. Chętnie wymienię na Nutramigen 1
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas też mała wysypka.... na buzi szyi, i klatce piersiowej i brzuszku małe czerwone kropeczki- ale wydaje mi sie, że mają białe leciutkie czubki, lekko szorskie te kropeczki- i sama nie wiem co to.. może też nietolerancja - jestesmy na bebilonie1 we wtorek mamy wizyte u lekarza i pierwsze szczepienie więc się okaże ;/...
z bioderkami u nas wszystko okale dziwny lekarz kazał bo dziewczynka wkładac po 2 pieluchy jednorazowe albo pampersa i tetrową? a na opisie mam że wszystko ok i pieluchowanie... ja tam nie wiem ..bo w szpitalu mówili ze to juz się nie stosuje chyba, ze jest potrzeba a tutaj niby wszystko ok a kazał wkładac podwójnie i najlepiej jakby spała z podkurczonym nóżkami - dobrze, ze ona tak spi po prostu sama z siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, mam do sprzedania 5 puszek BEBILONU PEPTI 1. U córki xle zdiagnozowano alergię pokarmową i okazało się, że nie jest uczulona na białko pokarmowe.

Data wazności:
4 opakowania 15.10.2012
1 opakowanie 10.10.2012

cena za 5 opakowań 60 zł


w razie pytań proszę o kontakt gosiek-mk@wp.pl

odbiór osobisty na ternie Trójmiasta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupuję na recepte po 7.50 w aptece stylowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wątpie żeby ktoś kupił 5 puszek za 60zł, ja kupowałam po 8zł puszke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, tylko 8 zł to cena na receptę a na recepcie musisz mieć zaznaczone choroby przewlekłe w innym wypadku zapłacisz 100%.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Rogalińskiej w przychodni mleko jest po 9 z
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktos wie gdzie w gdyni jest najtanszy bebilon?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam............
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Łostowice

Flora by Hanza (6 odpowiedzi)

Flora by Hanza powstaje w niezwykle szybko rozwijającej się części Gdańska. W ostatnich latach...

Quercus (13 odpowiedzi)

Quercus powstaje w południowej części Gdańska, w zielonej okolicy, nieopodal zbiornika wodnego....

Skandinavia (9 odpowiedzi)

Skandinavia powstaje przy ul. Wielkopolskiej w od lat rozwijającej się dzielnicy Gdańska. W...

do góry