Widok

Gdzie robicie wesele?

Kupię Temat dostępny też na forum:
Hej!

Gdzie robicie wesele, co Wam się podobało w tej sali i jakie mają ceny?
Musimy zacząć się rozglądać za salą, a nie znamy żadnego miejsca, więc Wasze typy zawęzą nam krąg poszukiwań ;)

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My w pensjonacie Marmas w Jastrzębiej Górze- sala bardzo elegancka, gustowna, klimatyzowana. Obsługa na dobrym poziomie. Pani menager robi wszystko,żeby się podobało Młodym. Ceny różne w zależności od menu- jedno i drugie można zmienić i dopasować do siebi, ale ceny raczej przystępne. Obiekt zadbany,ładny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Hotel Faltom Rumia, sala bankietowa. Ceny menu od 169 zł do 209 zł. Sala bardzo elegancka, do 80 osób (maja tez przepiekna dużą salę balową). Nocleg 260 zł/ 2 os. W menu brak owoców (mozliwośc dokupienia za 7zł/os.), ciasta, tortu, alkoholu (nie płacisz korkowego za wniesienie swojego), napój 1l./ os, w sumie tez brak wystroju sali, pomijając biały obrus i narzuty na krzesła, kwiaty i ozdoby we własnym zakresie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
My robimy w Folwarku Dajak w Koleczkowie.
Miejsce bardzo klimatyczne tuż przy stadninie koni, sala piękna, bardzo stylowa i z klasą. Ceny od 170 zł do 220 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Czarna Perła w Przejazdowie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
A skąd jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Restauracja kaszubska w kosakowie 160zl/os z toretem ciastem i mottemnapoju na ggłowę, nocleg 30zl/os
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka cena za osobę przy wynajęciu sali jest waszym zdaniem taka normalna i do przyjęcia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sala Jagoda w Żukowie. Piękna sala i bardzo sympatyczna właścicielka! Polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Szczerze polecamy salę Aura w Rębiechowie, miło i profesjonalnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Miałam w Magnacie w Bojanie polecam!
Piekne miejsce, fachowa obsługa, doradzctwo.
Menu od 160zł... ale miałam za 163(zmodyfikowane) i jeszcze ful jedzenia zabrałam do domy kolejnego dnia i rozwiozłam po rodzinie.

http://www.dwor-magnat.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Złota Róża na Jasieniu ;)
Wszystko w zależności od miesiąca. My mamy w 2016 i płacimy 190 od osoby, lecz mamy już Tort wliczony. Byliśmy już tam ja weselu jedzenie pyszne, sala piękna a Pani odpowiedzialna za salę bardzo pomocna i sympatyczna. Pytaliśmy znajomych, rożne forum, oglądaliśmy dużo sal, lecz ona najbardziej nam się podobała i wszystko zostało wyjaśnione już na 1 spotkaniu. Oczywiście były też inne ładne sale, lecz koszty "ukryte" bardzo zaskakiwały. Np. krzesło każde + ok 8-10 zł, korkowe od butelki np. ok 5-10 zł czy straty typu zbita szklanka ( co na pewno się zdarzy) dodatkowa opłata. Najważniejszy jest dobry wywiad przy spotkaniu i omówienie ewentualnych kosztów. My mieliśmy kartkę i napisane na spokojnie w domu o co zapytać, bo na spotkaniu też ze względu na emocje można zapomnieć. Pozdrawiam wszystkie Młode Pary i życzę powodzenia!
Miłego dnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Sentoza Golf w Cząstkowie k. Trąbek Wielkich
Piękna przeszklona sala do 120 os., czy parkiet wystarczający powiem dopiero po :) sadzawka, obszar zielony, mały małpi gaj dla dzieci,
noclegi teraz 80zł/os
my mamy menu za 195zl/os bez ciast
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
My rownież polecamy Sentoze Golf nasze wesele odbedzie sie tam w przyszlym roku :) sala przepiękna mieszcząca na parkiecie 120 osób ale rowniez to sprawdzimy na naszym weselu .. lecz nasz znajomy który tam miął wesele mówił ze spokojnie się wszyscy pomiescili :) .. włascicielka bardzo sympatyczna, dużo noclegów.. nasze menu w cenie 235zł razem z poprawinami.. cena bez ciast..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Wesele

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry