Widok

Gdzie szukać pracy?

Przestałem już powoli wierzyć w te cudowne ogłoszenia....jak dla mnie to większość po prostu wyłudza dane, jak Wy szukacie pracy? chodzicie pytacie? po znajomych? Jak na to patrzę to tylko dobre plecy skutkują dobrą płacą i zajęciem...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy jaka branża, jakie stanowisko. Ja: portale branżowe i bezpośrednie kontakty z kadrą zarządzającą lub tak zwanymi headhunterami. IT.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyjedz do anglii
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pracuj.pl itp klikasz az wyklikasz.Rok na pewno zejdzie,mi zeszlo xD
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyjazd to aktualnie nie wchodzi w grę a szczerze mówiąc nie bawi mnie ucieczka do krajów gdzie pełno muslimów...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to napisz jakiej pracy szukasz i w czym chciałbyś się widzieć... Tak ogólnie to napisałeś, że nie wiadomo, czy chcesz robić jako ginekolog, czy klawisz, a może rowy kopać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może z tobą coś nie tak ?
Może szukasz zatrudnienia w profesji na którą nie ma zapotrzebowania ?
Przecież poszukują pracowników i to ciągle !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
To niedlugo zacznie cie bawic z takim podejsciem..muslimow a co ty o tym wiesz siedzac w domu? bo na filmie widziales albo koledzy kawal opowiedzieli,atoidi kolejny lecacy za tlumem..zenada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No bo przecież Ty wiesz wszystko na temat osoby, która zamieściła wpis w internecie, lepszy niż służby specjalne jesteś.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale ja nie musze goscia znac zeby potepic jego rasiostowskie wypowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
rasistowskie? nie trzeba wyjeżdzać zeby wiedzieć co to są za dewianci. Masz mnóstwo przykładów w necie albo wystarczy popytać znajomych co mieli z nimi do czynienia. Kazdy zna jakis emigrantów. Generalnie kolorowi to tragedia...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracowników czy chorych psychicznie??? popraw swą wypowiedź
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak się patrzy na wymagania pracodawcy w stosunku do tego co jest płacone i jaka umowa to raczej stawiam na chorych psychicznie...A to ,że ktoś nie trawi muzułmanów to chyba ma ku temu powodu? Patrząc po tym jaki odłam rośnie w siłę to nic dziwnego, że takie wypowiedzi mają miejsce...Zresztą mamy być jak to politycy mówią ? tolerować wszelkie zboczenia, dewiacje i to, że nas jawnie walą w rogi ile fabryka dała?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po zakładkach kariera na stronach różnych firm
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram to jest bardzo dobry sposób. Ja tak znalazłam prace w Nobilon i jestem bardzo zadowolona. Jesli ktoś jest zainteresowany podaje link http://www.nobilon.pl/kariera.php
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w stoczniach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od jakiegoś czasu(kiedy przeczytałem "Bogatego Ojca" R.Kiyosaki, od kiedy sam musiałem szukać, zacząłem rozróżniać pracę od etatu. A Ty czego szukasz Pracy czy etatu???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?

DGP Security Partner - kwalifikowany pracownik ochrony - obiekt wojskowy (4 odpowiedzi)

ktoś coś wie na temat tego ogłoszenia ?? pojawia się od dobrego tygodnia wysłałem już 2x cv ale...

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

do góry