Widok

Gdzie w Gdański są parki do treningu kalistenicznego?

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś widział w Gdańsku miejsca przeznaczone do takiego treningu?

Chodzi o parę barierek/rusztowań jak na zdjęciu, http://m.wm.pl/2014/07/n/sw-203300.jpg

Są jakieś w pobliżu Oruni Górnej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez się zainteresowałem kalisteniką tylko jak pomyslałem to w zasadzie nie ma gdzie u mnie w pobliżu trenować nawet a mieszkam na Siedlcach, wogole gdzies w gdańsku sa takie zestawy z poreczami do cwiczen?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio pisali o silowni pod chmurką w okolicach Piekarniczej, były tam zdjecia i widzialem drabinki, ale musiałbyś sam ocenićm jak znajde artyluł to wkleję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Placyk do treningu jest na gdańskiej Zaspie. ul. Startowa 25 od strony balkonów:) Zapraszamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś podobnego jak na zdjęciu jest na trawniku przy Poczcie Polskiej, czyli Stare Miasto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku Osowej jest taki park i to całkiem spory. Chociaż to całkiem daleko od Orunii. :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest taki temat w internecie to było chyba "gdzie worout" i były podane wszystkie takie place w Polsce bo nie ma ich z byt wiele. I tu tez napiszę że najpierw to trzeba wiedzieć jak trenować by nie narobić sobie kontuzji i wiedzieć jak to prawidłowo robić by były efekty. Ja zaczynałem na siłowni w Saturn Fitness na Bielanach i miałem zajęcia z trenerem. Teraz tez chodzę na siłownię bo zobaczycie że taki workout jest fajny w sprzyjające dni a w inne to po prostu chodzi się na siłownie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

Boks/sztuki walki (10 odpowiedzi)

Witam, Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Gdańsku najlepiej trenować boks lub jakieś sztuki walki?...

Maty do ćwiczeń (4 odpowiedzi)

Szukam info gdzie można kupić lub wypożyczyć tanie maty treningowe. A może ma ktoś jakiś...

do góry