Widok

Gdzie w Gdańsku kupujecie rosyjskie kosmetyki?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Są jakieś sklepy stacjonarne?
Trochę rosyjskich kosmetyków jest w drogerii przy Opolskiej, tam za Tesco, ale głownie szampony i brakuje mi Natura Siberica tam z pewnością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobacz w sklepie z niemiecką chemią w budynku Horyzontu na Obrońców Wyb. :) mają też jakieś rosyjskie kosmetyki ale nie wiem co dokładnie, bo mnie to nie interesowało ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nigdy nie używałam, ale te z Syberii widziałam w zielarskim (Gdynia) - szampony, odżywki, płyny do kąpieli.
Dobre są????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.firmarelax.pl
Kilka razy kupowałam, można odebrać osobiście. Polecam :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Chełmie (ul Cieszyńskiego - w w pawilonach handlowych koło kościoła za Tesco) jest otwarty jest sklep stacjonarny z rosyjskimi kosmetykami.
Babcia Agafija, Natura Siberica, Planeta Organika - pełen asortyment.!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mim a orientujesz sie moze czy maja rowniez kosmetyki firmy Faberlic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sa w kiosku na grunwaldzkiej kolo manhatanu - maseczki na twarz, pilingi itp
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
mjakmama dzieki za info w zyciu bym nie pomyslala ze w kiosku sa te kosmetyki hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem bo przyjaciolki mama ma ten kiosk, polecala jakis piling na uda który redukuje celulitis ona mowila ze rewelacyjny jest bo rozgrzewa uda i mowiła ze działa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam sklep Ekologiczne kosmetyki w Pasażu Chełmskim ( ul. Cieszyńskiego 38/25 Gdańsk ) ceny są rewelacyjne, miła obsługa, każdy kosmetyk można przetestować, do tego gratisy, testery, jedno wielkie WOW.
Mają nawet stronę internetową, również mega zaskakująca jak sklep :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
w zielarskim na Chełmie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przy kwiaciajni :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://kosmetyki-ekologiczne-sklep.com.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://kosmetyki-ekologiczne-sklep.com.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie kupuje bo sobie nie życzę oglądać niczego co rosyjskie.
Mam wystarczająco dość oglądania tych ruskich, tępych gęb na co dzień.
Ostatnio widziałam dwie Rosjanki w Auchan rozmawiające przez krótkofalówki :):)
Czy to jest normalne? DO DOMU!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 21
Ja kupuje polskie kosmetyki ekologiczne, z gdańskiej firmy z tradycjami, na www.sklep.femi.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja kupuje stacjonarnie w Gdyni Plac Górnoślaski mają wszystko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupuje te kosmetyki na Zielonym rynku na Przymorzu.W kazda sobote jest tam przesympatyczna Pani z dosc bogatym asortymentem szampony, kremy, masla do ciala, maseczki, mydla.Poza tym ceny sa bardzo konkurencyjne.polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w którym miejscu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na ulicy Opolskiej na Przymorzu jest drogeria z kosmetykami syberyjskimi, sa tez kosmetyki do włosów( i nie tylko) z Indii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta Pani zawsze stoi w tym samym miejscu pod zadaszeniem w części z ubraniami. Szczerze polecam bo jest niedrogi i mozna kupic ciekawe kosmetyki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Na Wzgórzu Maksymiliana w Gdyni przy evi-med na bp. Dominika też jest duży wybór kosmetyków rosyjskich, agafi, planeta organica, baikal herbals, i również innych firm sylveco, nacomi, najel - Skrzydła Natury
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tak samo, ale przy większych zamówieniach wolę korzystać ze sklepów internetowych jak naturabazar.pl bo po prostu wychodzi taniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stacjonarnie największy problem, bo fakt, ze czasem pojedyncze sztuki uda się wyhaczyć, ja nawet w samym Tesco kilka widziałam, ale to to zawsze kilka rzeczy i tyle :( Ale nie ma tego złego - za to online jest sporo taniej i często wysyłają za free (na http://www.biomania.pl/ dostaję też zawsze gratisy), w same przesyłki idą błyskawicznie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej i najszybciej, jak dla mnie, tylko online. Ceny zawsze są duuuużo niższe niż w sklepach stacjonarnych. Zamawiałam z kilku miejsc, ale póki co, najlepiej jest zamawiać na medicaldepot.pl. Są w sumie bardziej medycznym sklepem, ale ich dział 'beauty', czyli typowo z kosmetykami ma dużo świetnych kosmetyków naturalnych(!) w tym właśnie te rosyjskie i w super cenach. Poza tym znalazłam niektóre pozycje tylko u nich, gdzie na innych stronach w ogóle tego nie było. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://medicaldepot.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w Auchan jest ich coraz więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dworzec PKS Gdańsk, ulica 3Maja. Mały sklepik z kosmetykami,perfumami itp. Kupuję tam szampony Babci Agafii,balsamy do włosów,odżywki,kremy do rąk i stóp. Wszystko z serii babci Agafii którą uważam za rewelacyjną. Polecam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Hebe można znaleźć albo Drogerii Nautra :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A po co masz dawać zarobić komuś na kosmetykach naturalnych, skoro praktycznie to samo zrobisz, dzięki e-naturalne.pl. Tam masz wszystko do zrobienia własnego preparatu, który będzie idealny dopasowany do twojej skóry. Można nawet odtwarzać sobie receptury kosmetyków premium bez większych problemów. Właśnie do tego zmierzam u siebie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Moda i uroda

Jaki wybrać kolor torebki, aby pasował do większości ubrań? (8 odpowiedzi)

Chce sobie kupić jakąś torebkę, ale nie wiem jaki kolor wybrać. Nie stać mnie na to, aby kupić...

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

Sklep stacjonarny Avon - gdzie w Gdańsku? (7 odpowiedzi)

Dziewczyny, gdzie w Gdańsku znajdę sklep /stoisko Avon? Z góry dziękuję za pomoc.

do góry