Widok

Gdzie w Gdańsku, najlepsze pączki?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Gdzie według Was są najlepsze pączki w Gdańsku?
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie pod tunelem na dworcu głównym :) Uwielbiam te z serem :) i z jabłkiem
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
ehh, tam gdzie były najlepsze (Wrzeszcz Grunwaldzka trochę przed byłą Galerią Centrum), zrobili teraz Polbank :/ u Pellowskiego są niezłe, to jest też właśnie pod tunelem taka chyba najdłuższa cukiernia, wiec może o tej samej mówię co koleżanka :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
No właśnie tam koło Galerii Bałtyckiej były super!! Szkoda że już nie ma :( może się gdzieś przenieśli?
image

image

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
przepraszam Galerii Centrum której też już nie ma, to chyba pechowe miejsce, Cristal też znika
image

image

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się tam były najlepsze,wszystko znika :( najlepiej niech wszystko zaorają i pobudują same banki ;) a resztę zaleją betonem ;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
A tak właściwie to najlepsze są jak samemu sie zrobi :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja się już od jakiegoś czasu nad tym zastanawiam ale przy 2 maluchach ...... :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Faworki robione w domu zawsze są smaczniejsze, ale pączki, powiem szczerze, że całkiem inaczej smakują, ale czy lepiej? Takie i takie lubię z lekką przewagą kupowanych :)
image

image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co prawda nic nie zastąpi tych z serem z pod tunelu ummm:) , ale te domowe tez lubie a szczególnie z budyniem czekoladowym
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
o ja, nigdy nie jadłam z budyniem czekoladowym, muszą być pyszne
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"ehh, tam gdzie były najlepsze (Wrzeszcz Grunwaldzka trochę przed byłą Galerią Centrum),"


Zdecydowanie tam były najpyszniejsze paczki!!!

Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam,że ich już tam nie ma:(


Ja lubię pączki z wiśnią z cukierni W-Z na Chełmie i oczywiście te pieczone przez moją mamę:)

Sama porywam się tylko na pieczenie oponek z ciasta twarogowego.
Chyba smakują nawet lepiej niż pączki...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
kolo dyskoteki MAX sprzedają z wisniami, czekolada, serem itp i zawsze cieple w ksztalcie trojkatow
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio odkryłam cukiernię a właściwie pączkarnię, bo sprzedają tam tylko pączki na ulicy Partyzantów we wrzeszczu, kawałek za manhatanem w kierunku galerii bałtyckiej. Są tam pączki z toffi, jagodami, serem, czekoladą, wiśniami, budyniem i nie pamiętam z czym jeszcze, o z raffaello przypomniało mi się ;-) i wiele innych, takie pyszne jak w Pączusiu w Gdyni. Polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo super dzięki, nie wiedziałam że istnieją pączki o nadzieniu raffaello :)
image

image

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez lubie te z Partyzantow :)
one kiedys byly w takiej malej budce przy dworcu we Wrzeszczu od strony ul. Wajdeloty - cieple pączki :)

pączki wole kupne, a faworki tylko domowe :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo tak te pączki na Grunwaldzkiej pyszne były a pachniało już z daleka :D i kiedyś na Siedlcach koło kościoła pyszne były:) a pod tunelem to w którym miejscu??
...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
o nieeeeeeee ale mi narobiłyscie ochoty !!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pod tunelem w sumie w prawie każdym okienku są te pączki max z serem. ja przeważnie kupuje w budce takiej jakby na rogu . Na przeciwko są schody do góry do mc i kfc
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja będę jutro we wrzeszczu i napewno będę jeść jutro jakieś pączki, och tylko moja figura ucierpi na tym, że nie będę mogła sie zdecydować co do smaku, bo na jednym na 100 % się nie skończy, a z toffi to uwielbiam mmm pycha ;-) No i oni je tam smażą na bieżąco i jak się kupuje to są ciepłe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
również polecam punkt przy kolejce SKM-POLITECHNIKA na przeciwko clubu MAX pychotaaaaaaaaaa
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Olcia princessa, nic nie rozumiem z tego co napisałaś? Jakie zamówienia? I nadzienie pączka o smaku awokado? Hmmm to chyba niezbyt dobre...?
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
adwokat!!!!!!!!!!!!!
juz dzisiaj padam na twarz, mozan u mnie skladac zamowienia na paczki, a odebrac w ktoryms z naszych punktow, eehhhh taka wygoda dla klientow, ide spac bo juz glupoty pisze
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pączki z nadzieniem awokado są dobre
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no miało być adwokat :P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oooo tak!!!!!!!!!! Koło Maxa są pączki rewelacyjne!!!!! Przypomniałyscie mi o nich. Raz jak pojechałam reklamować rachunek za prąd to przy okazji skoczyłam tam na pączki. Zjadłam trzy, mniam takie cieplutkie i smaczne z nadzieniem toffi i nie tylko :-)))
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
I wszystko jasne :)
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi smakowały też te we Wrzeszczu koło Galerii Centrum, a teraz kupuje w cukierni W-Z koło Pałacu Młodzieży w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W-Z w gdansku kolo dlugiej tam sa pyszne pączki
image
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te z Partyzantów i te koło Maxa (politechnika SKM) to ta sama firma na szczęście:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A pod tunelem, te pyszne,to są od PŁOŃCZAKA. Bo Pellowski,ma żółte i na jedno kopyto prawie wszystko:/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz tez przy dworcu PKP Gdansk Wrzeszcz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
owszem przeniosły sie za opere bałtycka wi za wi maxa jak na kolejke na politechnike sie idzie paczki na ciepło to są najlepsze pączki w Gdansku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mmmm,Pamietam,to byly paczki.............chodzilem wtedy z synkiem z Zaspy na piechotke (taki spacerek) ale paczki byly super. Dzisiaj te wszystkie paczki to glina i bez smaku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również uważam, że najlepsze pączku są w tunelu na dworcu głównym :) pyyycha!!!!! szczególnie polecam z serem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A najlepsze to były Donaty na Monciaku w Sopocie :)
ale to już przeszłość jak te we Wrzeszczu :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
O mniam Kulka donatay z Sopotu :)
Gdzie we Wrzeszczu na Partyzantów są te pączki co przenieśli z okolic dworca. ?
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To jeszcze przy kolejce (od strony awf'u) na żabiance :) też wielki wybór i bardzo często jeszcze ciepłe :) Tylko w sumie kupowałam tam z ... 5 lat temu, więc nie wiem czy jeszcze istnieją ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tam kupowałam ze 3-4 miesiące temu pąki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kasia jak idziesz od str McDolca to po lewej stronie, mniej wiecej na wysokosci tego sklepu ze zdrowa zywnoscią, tak mi sie wydaję :D

blizej niz dalej w kazdym razie :) wlasnie od strony macdolca :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podajcie proszę sprawdzony przepis na oponki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OPONKI SEROWE:

500g białego sera
3 jajka
3 łyżki śmietany
3 łyżki cukru
1 op cukru wanilinowego
1 lyżeczka sody oczyszczonej
2-3 szkl mąki

Wszystko zagniesc razem na miękkie, ale nie klejące się ciasto. Obficie podsypując, cienko rozwałkować i wycinać oponki za pomocą np. szklanki i zakrętki. Wrzucać na głębszy olej, smażyć z obu stron chwilę, osączyć z tłuszczu i posypać cukrem pudrem.

Ja robie z tego przepisu :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja uwielbiam pączki pieczone na giełdzie w pruszczu , nie wiem czy mają gdzieś swoją piekarnie ale jak tylko jesteśmy an giełdzie to je kupuje mnniam :)
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A JA WCALE NIE CHCĘ WIEDZIEĆ GDZIE SĄ DOBRE PĄCZKI!!! bo jak sie dowiem to sie nie opanuję ;-))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
też uwielbiam pączki z giełdy ;) obowiązkowy punkt jeśli jesteśmy na giełdzie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję za przepis zastanawiam się tylko nad jednym ,że w przepisach które czytałam był serek waniliowy a Ty mówisz że twaróg i teraz bądz tu mądra hihi -może ktoś jeszcze piecze oponki???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja teściowa robi z serka homogenizowanego, a moja mama z twarogu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niezle oponki, ma się po tych pączkach :)
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo lubiłam pączki z W-Z-tki ale 2 razy sie naciełam ostatnio na pączka z mała iloscia dżemu i chociaz ciasto pyszne to juz nie to..

pyszne pączki kiedys jadłam z takiej drewnianej budki na napisem "Swieże pączki " która jest we Wrzeszczu zaraz za wyjsciem z kolejki od strony dolnego Wrzeszcza,

poza tym smakował mi pączek od Sowy - choc tu troszke przerost ceny nad wielkoscia pączka..

poza tym nie wiem gdzie jeszcze bo inne mi nie smakowały..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeju, po co ten temat! teraz już po mnie :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też polecam te z Żabianki :) Zwłaszcza z toffi :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj w fakcie przepisy na pączki ,Donaty,serowe inne pychoty już mi ślina cieknie bo uwielbiam pączki ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziś u mnie na Chełmie pierwszy raz poszłam do piekarni Mielnika i kupiłam pączka z czekoladą. Ummm pychotka :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie na Chełmie jest piekarnia Mielnika ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ACH, a u mnie brak paczkow buuu, i jak zwykle nie jest obchodzony, natomiast dzis jest dzien nalesnika, ale ja ich nie lubie...

nie moge uwierzyc, ze tych z Wrzeszcza k.Galerii Centrum juz nie ma
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na paczkach od Raszczyka kilka razy się przejechałam - drogie (jak na pączki) i nie było nadzienia, za które płaciłam... doszło do tego, że za którymś razem (i zwróceniem uwagi sprzedawczyni) sprzedawczyni ważyła pączki żeby sprawdzić gdzie jest nadzienie...



kiedyś rewelacyjne pączki parzone(takie z dziurką) były w budce rumskiego piekarza na Kołobrzeskiej... ale to tak z 8 lat temu... takie mięciuteńkie jak puch :) nie wiem czemu ale później zmienili przepis/technologię - w każdym razie teraz te ich pączki parzone są twarde :/ i nie smakują tak jak tamte...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz wiele rzeczy jest bezpłciowych takich bez smaku :(
Kiedyś wszystko było lepsze smaczniejsze ,a teraz.....szkoda gadać,
chociaż w cukierni Eskimos w Oliwie byłam jakiś czas temu i kupiłam sobie ciepłego loda i smakował jak kiedyś,i lody zimne też ale tylko tam jak narazie nie zauważyłam różnicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jutro można (raz w roku) bezkarnie się objadać pączkami, oponkami, faworkami - chrustami :)
image

image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdyby nie to że ma się po tym niezłe oponki wcinałabym codziennie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zawsze kupuję na starym chełmie w rogu wojskiego - przeczytałam o nich kiedyś w DB i do dzisiaj szaleję za tymi pączkami !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kilka lat pod rząd w plebiscycie dziennika bałtyckiego wygrywały te u Paradowskiego na Wajdeloty - ciekawe jak będzie w tym roku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj kupilam u Paradowskiego byly przepyszne!!!!!!!!!!!
Zreszta jak zwykle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziękujemy za opinie i zapraszamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest jakieś głęboko mrożone dziadostwo, piekarnia pewnie w chinach jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepsze sa jak sie zrobi je samemu a te kupne to cukiernia Konik Morski na Siedlcach w kwadracie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napewno nie "Sowa"

W zeszły roku ten pączkowy dzień u "Sowy" sprzedawali pączki z poprzedniego dnia. Obawiam się, że w nie jednym miejscu tak robią tzn. mieszają świeże pączki ze starymi. Kiedyś piekarni "Graczyk" sprzedano nam pączki chyba tygodniowe. Od tego czasu omijam to miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko i wyłącznie Cukiernia " ŁASUCH " na Żabiance na ul. Bitwy Oliwskiej. Tam robią wszystko na miejscu. Przepyszne, świeżutkie. Jednym Słowem: REWELACJA !!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuję Gdynia "Pączuś" przy skwerze i sopot "cukiernia" przy wyjściu z tunelu po prawej stronie idąc w dół na Monte Cassino , trochę wyżej niż MC Donalds, w rzędzie tam gdzie jest włoska restauracja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pytałaś o Gdańsk, w Gdańsku nie kojarzę, kiedyś był koło Galerii Centrum, ale zniknęły... więc podałam Gdynię i Sopot, bo sprawdzone i smaczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecma cukiernię Muszelke w Gda Gł :) Pychotka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też lubię tam pączki chociaż w zeszłym roku właśnie w Tłusty Czwartek stałam w kolejce i kupiłam chyba ze 20 dla całej rodzinki i były z poprzedniego dnia! Także niefajnie. Ale często tam kupuję w tygodniu i są pyszne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsze w WZ-ce! Tylko w kolejce trzeba ok 1,5godziny stać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mąż właśnie chce kupić te ciepłe koło skm politechnika, na przeciwko Maxa.
Dzwoniłam do niego i kolejka ze 100 osób jest :)
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja wasnie upiekłam paczusie serowe z przepisu Marsztop z zeszłorocznego watku

wyszyły b. fajne - troche jak oponki/ troche jak pączki parzone..
tylko trzeba nakladac mała łyzeczka bo jak nłozylam za duzo ciasta to sie spaliły zanim sie upiekły..

http://forum.trojmiasto.pl/paczki-t147508,1,16.html
tworzenie i projektowanie stron internetowych - http://www.ascomi.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/paczki-t147508,1,16.html :)
tworzenie i projektowanie stron internetowych - http://www.ascomi.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zajadamy właśnie 2 porcję z cukierni Róg Wojskiego na Świętokrzyskiej przy poczcie. Dostawca właśnie przywiózł dostawę i dostałam ciepłe o godzinie 14 ! :)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja właśnie zjadłam pąka i tylko ładnie wyglądał bo jak doszłam do nadzienia to mnie cofnęło :( różane g...... :(( a sama nie mogę iść dalej bo maluchy chore ,obejdę się dzisiaj smakiem i odbije w przyszłym tygodniu ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A nie dość że nadzienie różane to pączek chyba z przed 3 dni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nic dziwnego, ruch tam maja maly. Co jestem na poczcie w roznych godzinach i parkuje przed ta cukiernia jest pusto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedys czekalam na meza w aucie, poszedl na poczte a ja chwile mialam okazje przygladac sie pani z cukierni rog wojskiego na swietokrzyskiej. Rzadko kupowalismy tam cos slodkiego, bo mamy inne ulubione cukiernie, ale to co zobaczylam ostatecznie wplynelo na to, ze juz nigdy niczego tam nie kupie. To mala cukiernia, maja malo klientow, juz pod koniec pracy cos przed 18 babka siedziala na krzesle bokiem do drzwi i pisala chyba jakiegos smsa na komorce. Na pewno cos tam wstukiwala. Pozniej grzebala sobie we wlosach, a na koniec tymi samymi nieumytymi rekami przelozyla jakies dwa placki na jedna tacke. Fuuuuj! Ja wiem, ze nie wszedzie jest perfekcyjna higiena, ale chociaz tego nie widze. A tu telefon, siedlisko bakterii, wlosy po calym dniu, albo i wczorajsze, a pozniej to wszystko na lapskach dotknelo ciast, ktore zapewne jutro ktos kupic. Mialam odruch wymiotny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
danag- chyba chodzi Ci o mój przepis, cieszę się, że smakują i , że się udały. Faktycznie, ja nakładam ciasto małymi łyżeczkami.
W tym roku się odważyłam i właśnie będę smażyć moje pierwsze w życiu pączki. Trzymajcie kciuki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Udały się :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Gdańsku to najlepsze są ciepłe pączki w Sopocie ;)
a poza tym- w Bajaderze we Wrzeszczu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nadal w sopocie te cieple pączki sa w tym samym miejscu? tzn taka mala "knajpka" na monciaku kolo dworca po lewej przed tunelem? blisko mc donald? dobrze pamietam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"w Gdańsku to najlepsze są ciepłe pączki w Sopocie ;) "
dobre sobie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
z Tesco

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
cukiernia WZ przy ul. Ogarnej w Gdańsku nie ma sobie równych:) najlepsze pączki pod słońcem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w ktorej cukierni aktualnie jest najlepszy wybor i najtaniej? odswieżam wątek! poleccie cos na Przymorzu, Morenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w zeszłym roku robiłam test porównawczy pączków z drekera sowy raszczyka czernisia to te z najwyższej półki cenowej i uwaga!!! najlepsze były pączki które kupiła moja mama w biedronce za grosze! Nie wiem kto był ich producentem ale w tym roku nie zaufam pączkom za ponad 3 złote bo nie są nic lepsze od tych za poniżej złotówki!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
najlepsze w tunelu na dworcu głównym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
każdy ma swój smak ,ale ja też lubię te z pod tunelu w Gdańsku .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Zabiance na deptaku od strony Gospody u pana Rafala, może nie Przymorze, ale blisko :)) wlasnie bylam i kupiłam pyyyyyyyyyyyyyyyyszne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Obniżenie /wypadanie macicy (1227 odpowiedzi)

Dziewczyny, które macie obniżenie /wypadanie macicy jak sobie radzicie? Ćwiczycie czy operujecie...

ksiadz nie chce doposcic mnie jako chrezstnej!!! (98 odpowiedzi)

witam wszystkich! i prosze o rade,bo juz sama nie wiem co mam robic:(moja siostra poprosila...

Jaka jest najlepsza odpowiedź na pytanie: Kiedy będziesz mieć dzieci? (7 odpowiedzi)

Jestem kobietą w wieku wychowawczym. Nie mam nic przeciwko dzieciom. Mam swoje powody, żeby ich...

do góry