Widok

Gdzie wesele w grudniu

Kupię Temat dostępny też na forum:
Witam,

mam ustalony termin ślubu na 27 grudnia. Szukam teraz jakiegoś miejsca na "wesele". Nie lubimy zabaw i konkursów, więc raczej jadło i potańcówka. Czy możecie coś polecić? Chyba trochę mało czasu na szukanie...

Z góry dzięki

JMK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mao czase na pewno nie. wesele mozna zorganizowac zarówno w 2 tygodnie jak i w dwa lata. zalezy jaki to ma być ślub i czego oczekujecie. bylismy na grudniowym wesel w zajezdzie jawor w pruszczu - ok 80 osób. jest tez hotel górski. w gdansku np zielona sala przy kartuskiej, zajazd pod oliwką, malinowy ogród. zalezy od tego czy dana sala bedzie czynna w tym swiatecznym i przedsylwestrowym czasie. poprzegladaj oferty lokali i podzwon.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam tam gdzie ja miałam wesele Magnat Bojano, piekne widoki latem jak i zima.. jedzenie pyszne, obsluga sprawna, naprawde moge polecic ! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry