Widok

Gdzie z dzieckiem w deszczową pogodę?

Kobieta Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Cześć. Proszę doświadczone mamy o wskazówkę, gdzie zabrać dziecko w deszczowy dzień? Dziewczynka na prawie 3 latka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mysle, ze mozna znalezc duzo takich miejsc...tylko poszukac...ja nie mam dziecka, a bym kilka takich miejsc wymyslila...np:oceanarium,basen czy aquapark..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do oceanarium czy na basen mozna pojsc ale da sie chodzic tam codziennie czy nawet czesto , niestety wiem co to znaczy przebywanie z dzieckiem w domu w taka pogode, moja corka tez ma 3 lata ale wychodze z nia na spacer codziennie niezaleznie od pogody , niestety w obecna nie da sie dlugo spacerowac i przebywac na zewnatrz zwlaszcza w deszcz a w domu mozna czasami lub czesciej niz czasami oszalec ;) zwlaszcza z bardzo charakternym trzylatkiem, niestety we Wrzeszczu malo miejsc albo raczej nie ma ich wcale gdzie mozna spedzic czas z dzieckiem i innymi mamami a szkoda bo moze stawaly by sie wtedy bardziej integralne ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tyle tylko że to nie moje dziecko. Przyjeżdżam do kuzynki, za bardzo nie znam Gdańska. Chciałabym spędzić czas z chrześnicą. Chciałabym żeby to było coś wyjątowego. Prosze o radę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w taka pogode nie ma za bardzo wyboru....trudno wloczyc sie po centrach chandlowych a i to bez sensu.....pozostaje aquapark w Sopocie- polecam , mozna fajnie spedzic czas z dzieckiem a dzieci z reguly lubia wode moja corka gdyby mogla nie wyszlaby z niej, plaza i spacerki nad morzem teraz odpadaja.....oceanarium jeszcze pozostaje ..i nie mam wiecej pomyslow dla 3 -letniego dziecka
ja wymyslam w domu rozne zabawy z moja corcia
a to zabawa z lalkami i misiami robimy im jakies bale i obiady a to chodzimy z nimi do lekarza, malujemy farbkami, lepimy plasteline , ukladamy klocki, duzo czytam malej i opowiadam bo to uwielbia - wazne zeby poswiecic dziecku choc przez jakis czas nawet godzine tylko - ale tylko jemu i z cala uwaga skupiajac sie na nim i jego potrzebach :) musisz zaobserwowac co mala lubi i co ja interesuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za rady :)
A nie ma w Gdańsku jakiegoś parku rozrywki dla dzieciaków? Gdzieś gdzie mogą sobie poskakać np. w kulkach albo jakieś zjeżdżalnie itp. ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w taka pogode zabieram mojego malego na place zabaw w hipermarketach,( nigdy samego go nie zostawiam tylko bawie sie z nim i chodze po tych wszystkich drabinkach) mnostwo dzieci, maly zawsze sie wyszaleje, wraca w dobrym humorze do domu, ogolnie teraz jest masakra bo jak czegos dzieciom sie nie wymysl bo strasznie marudza i sie nudza w domu, no bo ile mozna cigle tymi samymi zabawkami sie bawic...
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
plac zabaw w marketach - owszem ale raz na jakis czas, chyba ze stac kogos zeby codziennie placil za godzine np 10 zl i jeszcze w zaleznosci od dnia tygodnia bo w niektorych miejsach tak jest jak zauwazylam...a i ta jedna godzina zabawy to troche malo dla dziecka dlatego niestety trzeba jakos przetrwac ten trudny jesienno zimowy czas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wole wyslac dziecko tam niz kupowac mnostwo zabawek, ja place 10 zl za poltorej godz i to w zupelnosci wystarcza, wiecej nie ma sensu bo dziecku sie juz nie chce
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny dziękuję za wskazówki.
Wychodzi na to, że jest z tym problem i o ile miasto oferuje rozrywkę dla dorosłych o tyle dla dzieci nie za bardzo :(
Najprawdopodobniej zabiorę mala do Aquaparku :)

Pozdrawiam serdecznie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
olciaprincessa a co robisz z dzieckiem przez reszte czasu ?? pozostawiasz samemu sobie czy zabierasz na kolejny placyk zabaw dla dzieci? i troche smiesznie zabrzmialo ze wolisz isc z dzieckiem tam niz kupowac mu zabawki - no coz czasem wszystko robi sie po najmniejszej lini oporu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tutaj chyba chodziło o wydanie tych 10zł a nie poświęcanie czasu dziecku, też wolę aby dziecko za 10zł się dobrze pobawiło, niż miło w domu kolejną zabawkę ... ale jak ktoś lubi się czepiać to się czepnie wszystkiego jak widać ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze do fryzjera lub na masaż?

http://www.gdanskdayspa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jakiś czas temu powstało "centrum rozrywki", czy jak to nazwać, we Wrzeszcy na ul. Gdunwaldzkiej. Niestety nie wiem, aki numer i też trudno mi zlokalizować jakiś znany punkt odniesienia. Wydaje mi się, że jadą od strony Gdańska, jeszcze kawałej za Top
Meble, ale może się mylę i ktoś sprostuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem mamuśka tylko tatuśkiem... i muszę powiedzieć, że ja w taką "infekcyjną" pogodę to raczej unikam miejsc "zbiorowych" gdzie o zachorowanie zdrowego dziecka nie trudno... Lepsze już kino bo mniej kontaktowe od wszelkich marketowych placów zabaw.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Loopys World, niedaleko dawnych Top mebli w stronę Oliwy, lub Baby Cafe we Wrzeszczu na przeciwko koszar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Kamienice H. Kołłątaja (7 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o zamieszkaniu w centrum...

Migowskie Wzgórza (42 odpowiedzi)

Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na...

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

do góry