Widok

Gdzie znaleźć porządne łóżko tapicerowane ?

Szukam łóżka tapicerowanego. Mam wrażenie, że producenci takich łóżek zapomnieli o tym, że charakterystyką łóżka tapicerowanego jest jego miękkość. Wszystkie łóżka jakie oglądałam w różnych sklepach mają boki twarde tak jakby płyta była obłożona tylko materiałem.
Czy ktoś może polecić sklep w którym mogę dostać "prawdziwe" i porządnie wykonane łóżko tapicerowane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj w Top Shopping na Grunwaldzkiej. Tam jest sporo sklepów. Kupowałem ostatnio narożnik nie pamiętam nazwy firmy, ale na piętrze. Przy okazji łaziłem troszkę i obok był sklep z materacami i łóżkami. Wybór nieduży, ale bardzo porządnie wykonane, wykończone na miękko, starannie odszyte. Niedługo będę urządzał sypialnię, więc na pewno tam zawitam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam jeszcze nie dotarłam. Dziękuję za sugestię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W necie jest tego mnóstwo. Ja też kilka dni temu zamówiłam tapicerowane: http://homlando.com/lozko-tapicerowane-toronto,2037.html . Jest przepiękne, od razu pomieszczenie wygląda przytulniej, więc zdecydowanie polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wyglądają ładnie, mają fajne zagłowie i można dobrać kolory z znacznie szerszej gamy niż przy meblach z płyty, tylko wybierać i do sypialni :) TO podoba mi się najbardziej https://blogmarkaar.blogspot.com/2015/02/wygodne-ozeczko-to-zdrowy-sen.html tylko cena mnie lekko odpycha :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak zgadza się w wielu przypadkach tak jest ja mam łóżko King jest miękkie szukaj na Solpol Meble jak sama nazwa wskazuje dla króla :) poważnie polecam łóżko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (51 odpowiedzi)

Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?

Jakie meble do salonu ? (141 odpowiedzi)

Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio w internecie komplet...

drzwi wewnętrzne. białe? (46 odpowiedzi)

zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są plusy i minusy...

do góry