Widok

Ghost

Ghost Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Ghost.
Ghost
musical na podstawie filmu "Uwierz w ducha" w reż. Jerry'ego Zuckera

libertto: Bruce Joel Rubin
muzyka: Dave Stewart and Glen Ballard

Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak

Premiera na świecie: 2011 roku, Manchester Opera House (Angia).

Od momentu premiery w brytyjskim Manchester Opera House w 2011 roku, musical GHOST był wystawiany zarówno w Europie (m.in. we Włoszech i na Węgrzech), na ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wreszcie

To jest hicior!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Rewelacyjny! Brawa dla zespołu wokalno aktorskiego! Zdolną mamy młodzież! Efekty specjalne podnoszą atrakcyjność spektaklu! Podobała nam się Maja w roli Molly
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dla mnie bomba! 3 godziny upłynęły w jednej chwili.Gdynia może się pochwalić świetnym zespołem, którego potencjał mógł być jeszcze bardziej wykorzystany.Ale i tak było wspaniale! Główne role dobrze dobrane Molly i Sam wzruszający , a Oda zabawnaBrawa dla reżysera!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zawiedziony! Zero wzruszeń ! Muzyka nie przemawia, gra aktorów - kiepska, moja faworytka Maja Gadzińska jęcząca cały spektakl , Oda miejscami zabawna , ale jej song - w II akcie to raczej porażka . Jej postać przypomina mi znany program rozrywkowy gdzie celebryci wcielają się w sławne postaci. O choreografii nie wspomnę .
Płycizna emocjonalna. Tłumaczenie niefortunne. Reżyseria p. Dutkiewicza raczej trąci warszawką i potwornym banałem. Efekty fajne , ale palące się w ogniu piekieł postaci .......Lucyfer uśmiał się do łez :) . Miłości brak.......miłości !!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12

Witam.Jak dlugo trwa spektakl?

Jak dlugo trwa spektakl godzine dwie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

2 godziny 40 minut

w tym przerwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem fanką muzycznego.Chcialam być w piątek nie wyszło .Byłam na drugiej premierze i nie żałuję.Aktorzy wspaniali a Karolina Trębacz rewelacyjna. Bardzo fajny Sam. Na pewno wybiorę się jeszcze raz.Tak trzymać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jednak można .............

Byłem na dwóch obsadach. Premierowej i po. Różnica była nieprawdopodobna. Jak można było tak sobie zaszkodzić z doborem premierowej obsady !!! Kto o tym decyduje !!! P. Edyta i p. Przemek i p. Bacajewski - rewelacyjni. Wyszedłem wzruszony i nawet tandetne "piekło niebo " nie odebrało mi przyjemności odbioru spektaklu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam się druga obsada zdecydowanie bardziej energetyczna no i te owacje na stojąco .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W pierwszej obsadzie też były owacje na stojąco.Byłam, widziałam, stałam i klaskałam! Zachwyt!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

CHcę się wybrać z dziewczyną nie wiem którą obsadę wybrać .Opinie są podzielone. jeszcze zasięgnę języka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zdecydowanie prosze wybrać drugą obasdę z Edytką Krzemień
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

polecam na Edytę Krzemień - naprawdę rewelacyjna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

igorek

Warto byc i posłuchac ,obejrzeć. trzy godziny zleciały szybko,Fajne emocje . Pan Przemysław bardzo ładny głos, czuło sie autentycznosc tego co spiewa. Rozbawia Oda . Gratulacje dla całego zespołu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłem, za tą cenę nie polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

igor

Widowisko super. Brawa dla Pana Przemysława i Pani Edyty , całej ekipy .Polecam .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Świetny musical

Pięknie śpiewająca Edyta Krzemień-Molly,rewelacyjna Marta Smuk-Oda.
3 godz.zleciały bardzo szybko,fajne efekty,dynamizm na scenie,bardzo ładne i świetnie zaśpiewane piosenki.
Polecam gorąco!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przewidywalny i nudny do bólu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

hehe

w pierwszym rzędzie z boku się siedziało??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

POLECAM !

Świetny pod każdym względem. Przede wszystkim wizualnym, nie śniło mi się, że można takie cuda na scenie robić, na żywo. Śpiew głównych ról też cudo !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

mhm

Bardzo dokładne "odwzorowanie" scenariusza filmowego,filmowe efekty specjalne-to pewnie teraz taki trend w teatrach muzycznych( oglądałam niedawno "Legalną Blondynkę" w Krakowie i "Mama mia" w Warszawie-też tak "zrobione").Czy to się może podobać?! Osobiście wolę jednak konwencję teatralną.Na pewno zespół teatru jest świetny. Zarówno soliści jak i balet i oraz orkiestra.I choćby dla tego warto to obejrzeć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kicz i wiocha, słaba gra aktorska, wielkie rozczarowanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bilety

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cudownie

Byłem w Gdyni na tym, 25 lutego 2017 i jestem wniebowzięty.
Cudowny spektakl. Polecam wszystkim!
Chociaż jest to mój drugi musical w życiu (pierwszym było Metro w studiu Buffo w Warszawie), nie najlepszy, ale cudowny.
Przeżyłem Katharsis, a chyba o to właśnie chodziło!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

świetne!!

Jednak Teatr Muz.wystawia bardzo dobre spektakle!Teatr Wybrzeże wypada bardzo blado w porównaniu.Ceny wprawdzie niższe,ale gra czasami 2-3 aktorów,scenografia prawie żadna a i sztuki słabe i cz.wulgarne!
Brawo dla wszystkich wykonawców GHOSTa ,muzyków i całej rzeszy ludzi,których nie widać!!!POLECAM WSZYSTkIM ten spektakl!!!Ludziom tez sie b.podobało,bo owacje były na stojąco!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bilety na październik 2017

Czy ktoś ma może bilety do sprzedania na Październik tego roku w dobrych miejscach na sali? Dzień obojętny. Bardzo mi zależy!!! Podaję kom: 661500080
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bilety GHOST na 24.03

Może miałby ktoś do odsprzedania bilety na ten dzień ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Eduś i Polka na tropie muzyki (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Eduś i Polka na tropie muzyki . EDUŚ I POLKA NA TROPIE MUZYKI "Eduś i...

Następnego dnia rano (11 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Następnego dnia rano . Następnego dnia rano Peter Quilter Spektakl dla...

Księżniczka czardasza (7 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Księżniczka czardasza . "Księżniczka czardasza" Imre Kálmán reżyseria:...

do góry