Widok

Giacomo Conti- wie ktoś może?

Czy ktoś wie ile tam się zarabia?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem jak tam teraz wygląda, ale za moich czasów było całkiem dobrze. Są premie, różne bonusy, no i przede wszystkim wypłata jest zawsze na czas. szefostwo też całkiem spoko.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłem dzisiaj na rozmowie i powiem jedno: ściema straszna. Wszystkie trwały po 3-5 minut. Nie wiem jak w tym czasie można wybrać pracownika. Ktoś też był??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też byłam, ale rozmowa chyba trwała dłużej. Zaproponowali Ci coś? Mówili o warunkach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, wlasnie nic, a dzwonili wczoraj bo rozumiem, ze jak wczoraj nie zadzwonili to juz nie maja zamiaru??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mówili o zarobkach bądź warunkach pracy?Podobno w tyg maja dzwonić taka informację uzyskałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi nie mówili, ale ja aplikowałem na kierownika i mieli wczoraj dzwonić i telefon milczy a tobie powiedzieli, że będą dzwonić w tygodniu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważajcie, bo oni płacą w kopertach. Giacomo Conti płaci pod stołem większość wynagrodzenia. Uważajcie na to, bo możecie mieć problemy.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oczywiście że płacą pod stołem! I handlują chińskim szajsem !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
praca to tragedia, kamery na sklepie i ciagły nadzór stanie po 12 h nie mozna usiaść, maja wynajeta osobe do siedzenia na kamerach i ktora robi raportu i pozniej przychodzi np cos takiego pani x podeszła do klienta podała spodnie nie sprzedała i takie sprawozdanie całego dnia, potrącaja premie, po 4 mcach jest lojalka
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
mobing, mobing i jeszcze raz mobing
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
dostajesz 1200 plus reszta do koperty
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie mobing rozpoczyna się już od szkolenia prze kierownika jednego ze sklepu który jest wredny fałszywy strasznie obgaduje ludzi zaraz po wyjściu ze sklepu i komentuje znajomych którzy przeszli kolo tego sklepu to można było zauważyć w pierwszy dzień i to żenujące prostackie żucie gumy w trakcie pracy boże jak to wyglądało tandetnie i taka osoba cie szkoli i myśli ze pozjadala wszystkie rozumy to nie dla mnie bo nawet nie chce się otaczać takimi ludźmi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Handlują chińskim towarem a do rękawa przyczepiona metka ,że wyprodukowane w Polsce.Tylko obroty na galeriach robią największe z całej konkurencji.Nie wiem jaki jest fenomen tej firmy.Chciałabym poznać tą firmę od "zaplecza".Nie jest mi to dane niestety..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
praca to dramat. mobbing. nieplacone nadgodziny. ZERO SZACUNKU DO PRACOWNIKA.
A TOWAR: chiński z przyszytą metką wyprodukowane w pl.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie polecam. szybko będziecie uciekać z takiego miejsca. nie da się wytrzymać traktowania przez osoby na wyższym stanowisku niż sprzedawca. nie marnujcie czasu na tą firmę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
1200zl to może było 10 lat temu, bo podstawa u nich jeśli masz doświadczenie jest minimum 2000, masz norrmlaną umowę o pracę i do tego dostajesz prowizję od sprzedaży, czyli pryz pracy w sklepach normalka. Już tam nie pracuje, ale od kumpeli wiem, że dostali nawet multisporta. Mi się tam dobrze pracowało, złego słowa nie powiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
noo kasieq. wow firma się rozwija, bo multisport wprowadzili:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak będą płacić tak pod stołem to szybko wpadną omijając podatki od wynagrodzen pracowników kosztem pracownikow się dorabiają a płacą nędzne pieniądze jak na garniturowy sklep z polskimi metkami a chińskim towarem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
No nawet jeżeli ktoś ma te 2 na rękę przy umowie o pracę to i tak słabo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Płacą cały czas pod stołem i jeszcze nie wpadli przez tyle lat :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A powiedzcie mi czy kierownik musi jechać na szkolenie na inny sklep ? ILE trwa takie szkolenie? Dziękuję za odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pewnie tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, od lat pracuję w GC i jest dobrze, wszystko zależy od ludzi, jak sobie poukładacie tak będziecie mieć. Pracuję w salonie gdzie od otwarcia jesteśmy zgraną ekipą, nikt nie został zwolniony, nikt się nie zwolnił z powodu złych zarobków (to salon w dużym mieście więc życie kosztuje) albo złej atmosfery. Nam się chce pracować!!!!!!!!!!!!!! Szefowie mają prawo wymagać bo też dają zarobić, są szkolenia dla kierowników , pracowników. A złe opinie .... no cóż, każdy ma prawo do własnego zdania - ale ja już słyszałam, że trzeba pracować w soboty, niedziele , że stroje służbowe nie takie, że atmosfera w salonie koszmarna.... ba, to Wy tworzycie zespół, to Wy podejmujecie pracę w galerii otwartej cały tydzień - to są Wasze decyzje.... Ja polecam tę firmę i życzę Wszystkim aby znależli się w takim zespole w jakim ja jestem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Napiszesz mi jak często kierownik jeździ na szkolenia? Chce składać CV w mojej miejscowości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

do góry