Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najgorsza szkoła wątek zamknięty Jeśli wybierasz się do tej szkoły to stanowczo ci odradzam (chyba, że chcesz...
~uczeń
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Super wątek zamknięty Nauczyciele, którzy świetnie potrafią przygotować uczniów do konkursów i...
~Sevik
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2016

Chodzę tam i jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Bardzo dobrze wyposażona szkoła, miła atmosfera.
~Wenia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

katolik gdynia wątek zamknięty Jestem w gimanazjum i szczerze mówiąc początkowo miałem pewne wątpliwości......
~snufferkatol
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2014

Katolik - bieda i rozpacz wątek zamknięty A więc tak. Katolik to wbrew pozorom nie do konca normalna szkoła, o czym...
~GrzecznyKatolik
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Miło, że niby dobrze to nie polecam wątek zamknięty Mówią, że dobra szkoła. Mówią. Jeżeli szukasz szkoły dzięki której będziesz...
~uczeń
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2008

Kończę gimnazjum i zostaję w liceum wątek zamknięty Katolik (a potocznie Katol) to szkoła z naprawdę wysokim poziomem nauczania....
~Uczennica
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2015

Szkola na medal wątek zamknięty Polecam te szkole z calego serca!!! Jestem absolwentem gimnazjum a teraz ucze...
~Maciej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

Nie polecam.. wątek zamknięty Jestem w drugiej klasie gimnazjum i średnio podoba mi się ta szkoła , ma...
~Anonim
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2012

ZSK wątek zamknięty polecam szkołę, mimo kilku mankamentów np. brak stołówki, jak w każdej szkole...
~absolwent szkoly ZSK
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

Świetna szkoła! wątek zamknięty Jak każda szkoła ma swoje plusy i minusy. + Świetny poziom nauczania. +...
~Uczennica
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 marca 2011

niktoś - opinia wątek zamknięty Szkołe polecam wszystkim ambitnym uczniom. Dobra atmosfera, bardzo dobrzy...
~niktoś
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 marca 2011

KASIA - opinia wątek zamknięty Szkoła jest niesamowita, nauczyciele wymagający, a system oceniani (smok)...
~KASIA
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 grudnia 2010

Fantastycznie. wątek zamknięty Między uczniami panuje wyjątkowa atmosfera, a nauczyciele są po prostu...
~Dywersantka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 października 2010

rebus - opinia wątek zamknięty Sympatyczna atmosfera sprawia, że z przyjemnością chodzę do tej szkoły....
~rebus
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2010

szkoła katolicka wątek zamknięty szkola ogline ok tylko wydaje mi sie ze niektore osoby nie dorosly do tej szkoly
~niki
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 listopada 2008

Do ucznia pode mną: wątek zamknięty Skoro mówią że jest dobrą szkołą to jest! Sama się przekonałam ponieważ się...
~Uczeń
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 lutego 2008

koksik - opinia wątek zamknięty byłem 3 lata ... uczyółem się tylko tego co wymagali i 91 pkt z testów...
~koksik
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2007

Byłem tam wątek zamknięty Byłem w tym gimnazjum na dniu otwartym bardzo mi się tam podobało jest super...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

19

wątków

do góry