Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ŚWIETNA SZKOŁA wątek zamknięty Spędziłam w tej szkole ok. 12 lat były to najlepsze lata mojego życia....
~Ola1234
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 grudnia 2013

Świetna szkoła wątek zamknięty W szkole tej spędziłam jakieś 12 lat. Ukończyłam w niej edukacje na poziomie...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lutego 2013

:) - opinia wątek zamknięty Zgadzam się w 100% z "Pycio" ,chodziliśmy w tych samych latach do tego...
~:)
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 stycznia 2011

Pycio - opinia wątek zamknięty Szkoła pod względem technicznym i merytorycznym jest na bardzo wysokim...
~Pycio
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2010

super !!!! wątek zamknięty jestem mile zaskoczona tym gimnazjum mili pedagodzy naj lepszym nauczycielem...
~gimnazjalista
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2011

SUPER, POLECAM! wątek zamknięty Fajni nauczyciele ( polski, historia, terapeuci), miła atmosfera,...
~mickey
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

ja wątek zamknięty ta szkoła jest super
~adam michalewicz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 czerwca 2010

Super Pani Aania PIsarewicz, szkoda ze nie jest Pania Dyrektor :) wątek zamknięty Hejka Ziomki! polecam ta szkole jest super!!! adam
~adam
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 października 2009

jest fajnie... :) wątek zamknięty nie potrafię spojrzeć ze strony ucznia gimnazjum, tylko z całej szkoły ZSOiZ...
~jadwiga9500
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 czerwca 2009

kiki - opinia wątek zamknięty szkola na dobrym poziomie i z bardzo dobrym wyposażeniem, jednak nie polecam!...
~kiki
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 marca 2009

;) wątek zamknięty Gimnazjum nie jest złe, nauczyciele bardzo fajni, poziom nauczania na dość...
~;)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

11

wątków