Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tragedia wątek zamknięty Nie polecam tej szkoły nauczyciele są nieuprzejmi. Uczniowe proszą o pomoc...
~Hh
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 października 2018

Nie polecam wątek zamknięty Szkoła jest fatalna, szczególnie nauczyciele, lecz uczniowie są wspaniali....
~Anonimem
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 października 2018

Krytyczna opinia absolwenta wątek zamknięty Od czego by tu zacząć. Jednym z dużych minusów tej szkoły jest dość duże...
~Absolwent tej super szkoły
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Zwyczajna szkoła wątek zamknięty Szkoła przeciętna, wysoki poziom nauczania z niewielu przedmiotów (w moim...
~Ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2015

Klasa Matematyczna wątek zamknięty Jestem tegorocznym absolwentem tej szkoły i ogólnie jestem zadowolony. Tak...
~Bartek Mont
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 czerwca 2015

Najlepsza Gimba Ever! wątek zamknięty Jestem w trakcie uczenia i no uczyćsię trzeba ale nauczyciele spoko wuef...
~Anonim
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2015

Polecam wątek zamknięty Jako była uczennica tej szkoły, mogę powiedzieć że jest ona wspaniała!...
~Julia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Szkoła jak szkoła wątek zamknięty lepsze lata tej szkoły juz dawno minęły. Nauczyciele jak wszędzie, poziom...
~Daria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2014

Polecam :) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, że chodziłam do tego gimnazjum! Nauczyciele dużo...
~Absolwentka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

NIE POLECAM wątek zamknięty Jestem tegoroczną absolwentką tego gimnazjum i z wielką ulgą i szczęściem...
~absolwentka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 grudnia 2013

uczen - opinia wątek zamknięty Uczeszczam do tej szkoły 9 rok . Na początku wszystko było fajnie jednak...
~uczen
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2013

absolwentka - opinia wątek zamknięty Część nauczycieli jest zupełnie nieprzychylna uczniom, prawie wszyscy są...
~absolwentka
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 czerwca 2010

POLECAM wątek zamknięty Mieszkam bardzo blisko szkoły, ale w swojej klasie (obecnie jestem w...
~absolwentka 2012 klasy mat-eko
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2013

nie polecam !!!!!! wątek zamknięty Mam wrażenie że niektóre wpisy są od osób, które nigdy nie chodziły do tej...
~Absolwent
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 maja 2012

Prawdziwe oblicze gimnazjum nr 16 wątek zamknięty Gimnazjum nr 16 to prawdziwy przykład tego, że żadne reklamy ani dni otwarte...
~pierwszoklasista
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2012

Nie polecam totalnie wątek zamknięty Jeśli jesteś uczniem, który troche rozrabia i w ogóle, to totalnie sie nie...
~NIE ZBLIŻAJCIE SIE DO TEJ SZKOŁY
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2013

zawiedziny wątek zamknięty Szkoła cieszy się dobrą opinią, dlatego zdecydowałem się na naukę właśnie...
~uczeń
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

O szkole wątek zamknięty Uczę się właśnie 2 rok i jestem w jakimś stopniu zadowolony. Obiady są dobre....
~Gall
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2012

Zależy jak się patrzy na te szkołę wątek zamknięty Chodzę tutaj już trzeci rok i już dwa razy próbowałam się przenieść do innego...
~uczeń
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2012

Nie jest zła wątek zamknięty Szkoła sama w sobie nie jest zła. Niektórzy nauczyciele są bardzo mili i...
~absolwent
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
51

postów

35

wątków

do góry