Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam wątek zamknięty Gimnazjum słabe pod względem poziomu nauczania i współpracy z uczniem....
~Wiki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

masakra wątek zamknięty Nie polecam gimnazjum, słaby poziom nauczania, nauczyciele niezaangażowani i...
~były uczeń
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Polecamy!!! wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zaskoczone poniższymi opiniami. Prawdopodobnie są pisane...
~Fajniela & Maja Om
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 maja 2016

Opinia po 9 latach wątek zamknięty Chodzę do tej szkoły od zerówki. Nie polecam. Nauczyciele okropni. Niby jakiś...
~3klasistka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

ok wątek zamknięty nie jest zle, szkola jest bezpieczna a poziom nauczania przewaznie na dobrym...
~JW
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2016

Opinia o gimnazjum wątek zamknięty Polecam bardzo serdecznie. Niedawno ukonczyłam tę szkolę i jestem bardzo...
~Absolwentka.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2015

Masakra wątek zamknięty zero porządnej nauki rozmowy z uczniami wydzieranie się i bezproduktywne...
user_138513220473
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 września 2015

Mama ucznia wątek zamknięty szkoła dramat nie polecam pedagog i przynajmniej wychowawczyni mojego dziecka...
user_138513220473
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 września 2015

Tragedia!!!!! wątek zamknięty No co mozna powiedziec na temat tej szkoły ? Hmmm ? Nauczyciele bardzo dobrzy...
~Była uczennica
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

Brud, syf, patologia brak warunków do nauczania wątek zamknięty W szkole jest jeden wielki syf, wszędzie pełno kurzu, śmieci, nikt nie...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

Nie polecam nikomu !!!!! wątek zamknięty Szkoła ogólnie fajna , nauczyciele są w porządku , są nieraz jakieś wyjatki...
~Były uczeń tej szkoły
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

Szkoła wątek zamknięty Fakt, faktem, że w szkole jest rygor pod względem wyglądu zewnętrznego....
~fhdfgf
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

Odradzam wątek zamknięty Brak mi słów... Niedawno skończyłam tę szkołę i wierzcie mi, że odliczałam...
~były uczeń
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lipca 2014

Pomocy!!! wątek zamknięty Szukam gimnazjum i jestem w kropce. Zależy mi przede wszystkim na dobrym...
~Ana
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

gimnazjum 28 gdańsk wątek zamknięty Właściwie nie wiadomo od czego zacząć, ponieważ ta szkoła to totalna...
~XXX
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2014

Gimnazjum nr 28 ZKPIG Nr 21 wątek zamknięty Brak mi słów... Niedawno skończyłam tę szkołę i wierzcie mi, że odliczałam...
~były uczeń
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lipca 2014

opinia wątek zamknięty Gimnazjum oceniam na celujący. W okresie mojej nauki w tej szkole...
~Kułak#8
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2009

SKONCZYŁAM TA SZKOLE W 2012 ROKU ; ) wątek zamknięty witam skończyłam ta szkołę w czerwcu 2012 r. jestem świeżą absolwętką więc...
~XOXII
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

polecam gimnazjum ;) wątek zamknięty Jeżeli chodzi o nauczycieli to uważam ani od bologi jest super (nigdy nie...
L_O_V_E
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 grudnia 2012

opinia 2012 wątek zamknięty Witam : ) jestem uczennicą ,która właśnie kończy swoją przygodę z tą placówką...
~jfdhjdfhdf
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

25

wątków

do góry