Szkoła Podstawowa nr 43

Szkoły podstawowe

Gdańsk, Ludwika van Beethovena 20

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gdynia wątek zamknięty https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=253907808497820&id=100016358085530
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 czerwca 2018

dobra szkoła wątek zamknięty jest dobrze, Nauczyciele ludzcy i zaangażowani, dobra atmosfera i można się...
~qara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

Gdybym miała drugi raz wybierać gimnazjum, wybrałabym to! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę wystawić gim 29 pozytywną opinię. Po trzech latach...
~...
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 czerwca 2015

jest ok wątek zamknięty +dobry dojazd + życzliwi nauczyciele + fajna atmsofera + czysto - mała sala...
~gość
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 maja 2015

Nie polecam! wątek zamknięty Najgorsze 3 lata mojego życia.Bezpieczenie chyba w tej szkole nie może czuć...
~xyz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

zadowolona wątek zamknięty Wszystko jak najbardziej w porządku - wymagający ale sympatyczni nauczyciele,...
~uczennica
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

POLECAM:)) wątek zamknięty Jestem dumna ze byłam pod skrzydłami tak świetnej wychowawczyni jak była pani...
~Uczennica 3A
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

GIM 29 wątek zamknięty Nauczyciele (niektórzy) krótko mówiąc minęli się z powołaniem. Wyposażenie...
~kameleon54
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2013

Absolwentka - opinia wątek zamknięty Czytając wypowiedzi dotyczące nauczycieli, "marginesu" w tej szkole, a także...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 marca 2013

chce się wracać!! wątek zamknięty bardzo dobrze wspominam tą szkołę - świetni ludzie, pomocni nauczyciele,...
~IIIA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 marca 2013

patrząc otwartymi oczami... wątek zamknięty Ta szkoła jako miejsce nauczania - bardzo dobra. Jako społeczność - nie za...
~w.dt
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 marca 2010

Ta szkoła jest ,,dziwna'' wątek zamknięty Ta szkoła spodobała by się tylko dla palaczy .....
~Henry
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 czerwca 2010

Zajebista wątek zamknięty szkoła. nic więcej pisać nie muszę.
~maxiking1994
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2010

. wątek zamknięty No cóż, jeśli chodzi o nauczanie to zależy na jakiego nauczyciela się trafi....
~AS
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2011

tompetty - opinia wątek zamknięty Poziom nauczania w tej szkole odbiega od tego co proponowano na dniach...
~tompetty
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 czerwca 2012

... wątek zamknięty Poziom nauczania - Zależy od przedmiotu. Są nauczyciele (nie liczni nie...
~licealista
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2011

Ogólnie polecam, wątek zamknięty Z punktu wiedzenia rodzica uważam, że to dobra szkoła, świetna lokalizacja i...
~rodzic
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

miło wątek zamknięty w porównaniu z tym co opowiadają koledzy z innych szkół, to u nas jest miło i...
~kora
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 grudnia 2012

Trzeba chodzic do tej szkoły aby dac ocene :) wątek zamknięty Jest tu wiele negatywnych opinii, straszą lechistami, i ogółem że słaby...
~uczeń
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 września 2012

kasia - opinia wątek zamknięty niski poziom nauczania i wychowania, zdecydowanie nie polecam,
~kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

37

wątków

do góry