Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Naprawdę polecam wszystkim wątek zamknięty Jestem w drugiej klasie gimnazjum i jestem z tej szkoły bardzo zadowolona,...
~Alice
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2016

Polecam szkołe, warta wyboru ale bezpieczeństwo słabe wątek zamknięty Jestem absolwentem tej szkoły, moge powiedzieć że szkoła przygotowała mnie...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Anonim - opinia wątek zamknięty Przyszli uczniowie! Nie liczcie w tej szkole na współpracę! Szkoła jest...
~Anonim
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 maja 2015

Jestem świeżo upieczoną absolwentką wątek zamknięty Poziom nauczania bardzo wysoki, w podstawówce byłam uczennicą piątkową, a...
~Katniss
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lipca 2014

Nie polecam wątek zamknięty Po 2 latach z tej szkoły pamiętam tylko jeden wielki bałagan, nikt nic nie...
~Pola
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 października 2012

jestem rodzicem i nauczycielem (nie w tym gimnazjum) wątek zamknięty Moim zdaniem poziom nauczania jest bardzo wysoki, ale moje dzieci były w...
~Matka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Fajnie:) wątek zamknięty Szkoła niczego sobie , nauczyciele super ( oprócz nauczycielki j.polskiego )...
~uczennica
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 marca 2014

Nigdy więcej takiego traktowania wątek zamknięty G48 zapewniło mi traumę do końca życia. Trzeba przyznać, ze poziom nauczania...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

... wątek zamknięty Szkoła o bardzo przeciętnym poziomie nauczania. Nauczyciele, którzy ''nie...
~uczeń pozdrawia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 września 2013

. wątek zamknięty Spory bałagan. Żenujaca była sytuacja kiedy dziecko trzeba odebrać ze szkoły...
~XXX
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

brzydkie mundurki w Jasieniu wątek zamknięty W gimnazjum Na jasieniu obowiązują mundurki. I nie sa to mundurki z których...
PiotrekPP
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2012

Good wątek zamknięty Szkoła bardzo fajna. Mieszkam blisko, tak więc nie wybrałbym innego...
~Przem
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2012

lol - opinia wątek zamknięty Szkoła przeciętna. Świetna nauczycielka od biologii i nauczyciel od chemii. Z...
~lol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 marca 2012

a co po skończeniu gimnazjum? wątek zamknięty Skończyłam gimnazjum nr 48, i jestem bardzo zadowolona, jednak jako...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 stycznia 2012

Absolwentka szkoly wątek zamknięty Dzisiejszego dnia wybralam się do swojego bylego gimnazjum, aby promować...
~absolwentka szkoly
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 marca 2009

Absolwentka szkoły wątek zamknięty Zgadzam się z poprzedniczką-bez wątpienia najlepszy nauczyciel chemii.
~absolwentka szkoly
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2010

Opinia 3 gim wątek zamknięty Szkoła bardzo dobro. Nauczyciele chętni do pomocy tylko wyposażenie średnie,...
~Ja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 marca 2009

polecam! wątek zamknięty jestem w tej szkole i mam o niej dobre zdanie. polecam! PS: pozdrowienia dla...
~ja
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2008

Uczeń III klasy - opinia wątek zamknięty Główna wada - szkoła jest BARDZO brudna. Oprócz tego po prostu przeciętna,...
~Uczeń III klasy
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 września 2007

byla uczennica - opinia wątek zamknięty ogolnie rzecz biorac szkola jest ok. jezeli ktos boi sie o to czy go beda...
~byla uczennica
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

21

wątków

do góry