Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowolona na razie wątek zamknięty Bardzo mila szkołą podstawowa. Posłałam dziecko do 1 klasy i na razie jestem...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2018

Moja kochana szkoła wątek zamknięty Mam ogromny szacunek i wyrazy uznania do Gimnazjum nr 8 w Gdańsku na ulicy...
~Alicja Maćko
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Komunistyczna placówka wątek zamknięty Uczęszczam do gimnazjum numer osiem przez trzy lata. Na szczęście to ostatnie...
~Trzecioklasistka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 czerwca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Chodze do tej szkoły i nauczyciele to dramat ... Przyjaciele pani dyrektor ....
~Uczeń klasy 3
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

Szkoła dająca szansę prześladowanym wątek zamknięty Ja chodziłem do tej szkoły całe 3 lata i stwierdzam, że jest to szkoła,...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

Szkoła godna polecenia wątek zamknięty Gimnazjum jest jak najbardziej godne polecenia. Szkoła otrzymuje wciąż nowe...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Moja córka uczęszcza do klasy 1 , jest zawiedziona. Jej wychowawczyni myśli...
~Anonim
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Nie polecam nikomu wątek zamknięty Nie wiem skąd ta dobra opinia???? Mój syn chodzi do klasy 1 i miał w ciągu 4...
~Anies
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 grudnia 2015

po prostu nie wątek zamknięty Szkoła " jedzie" na opinii sprzed kilku lat. Na początku było fajnie....
~absolwentka 2015
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lipca 2015

Wspaniala szkola wątek zamknięty Moja corka uczeszcza do tej szkoly i jest nia zauroczona.Ja jako rodzic...
~Nesca
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

Nigdy więcej wątek zamknięty Jestem absolwentem Ósemki. Ta "szkoła" jedzie po swojej opinii jak żadna...
~SJ
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2015

Świetna wątek zamknięty Jestem już NIESTETY absolwentką. Muszę przyznać, że szkoła jest świetna....
~Absolwentka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2015

Czy opłaca się pójść do tej szkoły? wątek zamknięty Chodzę do klasy 6 i poważnie zastanawiam się nad pójściem do tego gimnazjum....
~szóstoklasistka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2015

zdecydowanie za wątek zamknięty Szkoła bardzo w porządku. Teraz jestem absolwentem, a za czasów gimnazjum...
~Ahmed
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

Absolwent - opinia wątek zamknięty Wybralem ta szkole poniewaz kierowalem sie opinia. Byla ona bardzo dobra,...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 listopada 2014

super szkoła wątek zamknięty szkoła jest świetna . jestem teraz w 1 klasie i bałam się iść do gimnazjum,...
~aaggaacciiaa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

Szkoła spełnia oczekiwania wątek zamknięty Jestem uczniem drugiej klasy tego gimnazjum, przyszedłem do niego z pewnymi...
~ja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Szkoła ma w Gdańsku bardzo dobrą opinię, ale zdecydowanie nie wiem dlaczego....
~.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

Beznadzieja !!! wątek zamknięty Ta szkoła jest beznadziejna. Najgorsi są nauczyciele od historii, biologii i...
~Uczennica
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 listopada 2013

Żałuję swojego wyboru wątek zamknięty Jestem uczennicą klasy 3 i już trochę wiem o tej placówce. Jeśli chodzi o...
~Przyszła absolwentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
61

postów

47

wątków

do góry