nowy wąteknowy wątek
Ginekolog-Pruszcz Gdański
[Rodzina i dziecko] [Rodzina i dziecko bez ogłoszeń]

Poszukuję dobrego ginekologa przyjmującego w Pruszczu lub okolicach, najlepiej na NFZ.
Proszę o namiary.

Re: Ginekolog-Pruszcz Gdański

Baj w Familii na Korzeniowskiego. On jest tez ordynatorem ginekologii na Polankach. Chodze do niego polecam.

image

Uploaded with ImageShack.us

A długo się czeka na wizytę?

był już taki wątek - w Pruszczu nie ma niestety nikogo godnego polecenia, zwłaszcza na NFZ

osobiście chodzę do dr Flis, ale prywatnie, bo na NFZ są makabryczne kolejki.

dr Flis jest masakryczna - już lepiej idź do dr Baja

Właśnie też mi się coś wydawało, że wątek już był, ale gapa nie znalazłam ;(
Ja byłam raz u dr Krystosiak i szukam dalej.

http://forum.trojmiasto.pl/Ginekolog-Pruszcz-Gdanski-t19897,1,16.html?hl=ginekolog pruszcz#hl

znalazłam :)

Dzięki, wiem już do kogo na pewno nie pójdę. Może spróbuję do dr Baja i się przekonam. Jak nie to faktycznie Invicta jest niedaleko. Z tego co zrozumiałam na NFZ też można się tam umówić?

Jeszzce w kwadracie w Soneo jest gin ale tylko prywatnie jak ci Baj nie bedzie pasowal co do Krystosiak i Flis dwie chodzace tragedie !!!

image

Uploaded with ImageShack.us

Flis faktycznie jest do niczego na NFZ, ma głęboko w d.. pacjentki. Prywatnie sprawa wygląda nieco inaczej. Raz w roku na kontrolę i co jakiś czas po receptę - wystarczy Flisowa, ale np. prowadzić ciąży to bym jej nie dała.

Osobiście raz byłam u dr flis i jak dla mnie nie nadaje się ona na ginekolog , ponieważ jest nie miła w stosunku do pacjentek a po zatym to ma wszystko głęboko gdzieś i niepotrafi się z nią dogadać .

jak dla mnie ginekolog powinien być sympatyczny , dotrzeć do pacjenta , pomóc w każdej sytuacji a nie tak poprostu go sobie olać!!!!!!!!!!

ginekolog musi być nie tylko sympatyczny, ale rzeczowy i dobry w tym co robi. Dr Flis na NFZ traktuje pacjentki jak kogoś kto niepotrzebnie zajmuje jej czas, prywatnie super opieka kobietki sobie chwalą.Byłam i osobiście nie mam do niej zaufania. Wcześniej chodziłam do Dr Grzybkowskiej przy Kowalskiej w Gdańsku jest mila i fachowa problem z badaniami niby idzie człowiek na NFZ a badania ma robić prywatnie.Teraz chodzę do Dr Krystosiak w Pruszczu i sobie chwalę co prawda chodzę prywatnie, ale jak chciałam się zarejestrować na książeczkę to wolny termin był za cztery tygodnie, to chyba coś znaczy.

niestety ja bym nie poradzila ani Baj,Krystosiak ani Flis od kiedy pamietam krazyly zle opinie na ich temat takze chyba warto poszukac kogos innego

Szanowna "dr" Flis nie widziała u mnie że jestem w 3 mcu ciąży...to chyba mówi samo za siebie... :) zapisała mi luteinę i odesłała do domu ze słowami " Jak po mcu okres się nie pojawi to znaczy że jest Pani w ciaży" :D heh Dla jasności wczesniej usłyszałam że mam ZPJ myslałam że od tego brak miesiączki.

- Mamusiu miałaś kiedyś marzenie?
- Tak, miałam.
- A teraz?
- A teraz ono stoi obok i zadaje pytania..
:)

ja tez nie polecam krystosiak . w dzien porodu mnie nawet nic nie zbadala .. juz nie mowie nic po porodzie jak bylam u niej to tez nic nie zbadala usg tez nie zrobila .. tylko sie zapytala czy wszystko ok .. wizyta trwala moze z 2 minuty ..

image
image

A byłaś prywatnie czy na NFZ?bo jak byłam na kontroli po porodzie to nie mogę narzekać wszystkie badania mi zrobiła. A jak w ciąży źle się czułam to od razu wszystko sprawdzała i dokładnie mnie badała. Chodzę prywatnie i ciekawi mnie czy państwowo jest naprawdę taka nie miła, bo chciałam się wybrać.

no wlasnie na nfz ..

image
image

czemu tak się dzieje że na NFZ lekarze są zupełnie inni i jak chcesz być miło przyjęta to musisz zapłacić.To raczej na książeczkę się nie wybiorę. Chociaż Dr Krystosiak i tak dużo nie bierze w porównaniu do Gdańska. Płacę 100 za badanie ginekologiczne i poradę endokrynologiczną (gdzie indziej płaci się za wszystko osobno) dobrze żę muszę chodzić raz na parę miesięcy chociaż wolała bym zaoszczędzić.

Ja chodziłam w ciąży na NFZ do dr. Krystosiak. Może i nie sprawia jakiegoś super wrażenia ale też nie miałam negatywnej odczucia. Wypisywała recepty, dawała zwolnienie, nie podobało jej się tylko że przyszłam do niej chyba w 6 m-cu ciąży, ale wytłumaczyłam jej że chodziłam wcześniej prywatnie i potrzebuje tylko kontynuacji zwolnienia. Myśle że jeśli nie ma w ciąży komplikacji to można do niej chodzić, ja mimo jej uwagi że trzeba chodzić do jednego gin. w ciąży - bo gin. musi poznać pacjentkę chodziłam na prywatną wizytę w kluczowych momentach i jak coś mnie niepokoiło. Niestety gabinet na NFZ nie zachęca sama pani doktor też ma dużo pacjentek i widać u niej zmęczenie, ale myślę ze jak na NFZ można do niej chodzić.

ja chodzę do niej (dr Krystosiak) prywatnie i tez place 100 zl za bad.ginekologiczne, usg i porade endokrynologiczna) srednio co 2 m-ce jestem u niej..jest rzeczowa choc czasami mam wrazenie,ze sie spieszy...

image

witam chce sie wybrac do ginekologa w prusazczu i ige pierwszy raz do lekarza czy lekarz baj jest dobrym lekarzem

ja chodze do Krystosiak jestem zadowolona konkretna babka ,Baj slyszalam ze tez dobry bo kolezanka chodzi jesli chodzi o Flis to odradzam stanowczo znam pare dziewczyn ktore do niej chodzily i niestety nie donosiły ciazy bo dzieciaczki poumierały w brzuszkach

Byłam raz u Baja i nie narzekam

krystosiak jest jak flisowa, niemiła .szkoda czasu na takich lekarzy, szkoda ,że w pruszczu jest tylko jeden lekarz godny uwagi ..dr. nowosielska

Nie znam Flis ale miałam ta watpliwa przyjemność spotkać się dwukrotnie z pania KRYSTOSIAK- MASAKRA!!!! Zastanawiam się co skłania właściciela przychodni do zatrudniania tak niemiłej i oschłej osoby, nie widzacej nic więcej niż czubek własnego nosa i nie robiacej więcej niż to konieczne... Na pewno już nie skorzystam z usług tej pani!!! Szczerze odradzam!

flis i baj są beznadziejni. idż prywatnie 80 zł. wizyta do dr. nowosielskiej. fantastyczna babeczka, kultura całkowita i pełny profesjonalizm. polecam//////

zgadza sie. dr Flis ma jakis problem psychiczny. nie dosc ze jest grubianska, wsciekla to gdy bylam na wizycie, wkurzona zadajac jej pytanie odpowiedziala 'niech sobie pani doczyta w ksiazce' . !!!

Ja polecam prywatnie dr Nowosielską, podczas badania tłumaczy co robi, jest bardzo miła, można o wszystko pytać zawsze wyjaśni :) prowadziłam u niej ciąże jest dokładna wszystko zapisuje sobie w karcie, jedyny minus to stary sprzęt :(

dr Nowosielska dla mnie beznadziejna, jak byłam w ciąży, byłam na jednym badaniu u niej i nigdy wiecej, ból jak cholera. Zupełnie nie delikatna. Na szczęście nie ona mi prowadziła ciąże.

Ania może po prostu masz tam czułe miejsca, bo mnie nigdy nie bolało żadne badanie gin. obojętnie kto je robił :)

ja byłam ostatnio u dr.Baj bardzo sympatyczny lekarz.Miła jest także dr.Magdalena Wójcik-Lis( przyjmuje prywatnie w swissmedzie)potrafi wysłuchać pacjęta, konkretna, ale troszkę mało delikatna.
Dr.Nowosielska bardzo sympatyczna pani .Otaczona wielkim ciepłem bardzo delikatna poleciła bym ją dziewczyną które idą na pierwszą w życiu wizyte u ginekologa.