Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
naprawa wątek zamknięty Był problem w samochodzie z brakiem mocy. Panowie między innymi wymienili...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2018

Nie żałuję. wątek zamknięty Udałem się do tego serwisu pierwszy raz jakieś 4 lata temu szukając...
~Arek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 października 2017

Mieszane uczucia po drobnej naprawie wątek zamknięty Dotychczas nie było problemów. Szybko,i względnie w dobrej cenie. Dzisiaj...
~Szymon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Bez naciągania i uczciwie. wątek zamknięty Do Godartu trafiłem po wizycie na stacji diagnostycznej, na której to panowie...
~Alan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 maja 2016

sprawny serwis polecam !!!! wątek zamknięty Serwisowalam Forda Kuga w ASO po czy postanowiłam przerwać passe wydatków ,...
~Anna Lamk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

NIE POLECAM!!! Fuszerka i głupie tłumaczenia wątek zamknięty Witam, U mnie była wymiana oleju, którą panowie zrobili w całości w uwaga......
~Zdegustowana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 marca 2016

Polecam!! wątek zamknięty Ford Kuga (problem zdiagnozowany perfekcyjnie - szybka informacja - szybka...
~Wiesław
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Wymiana chłodnicy wykonana poprawnie, ale.. wątek zamknięty W warsztacie wymieniałem chłodnicę, po odbiorze auta zauważyłem, że zderzak...
~l0h-s
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

Naciągają klienta wątek zamknięty Odstawiłem auto żeby wymienić filtr paliwa i zdiagnozować problem z...
~Slaw
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2015

Zawiedziony klient wątek zamknięty Długo szukałem dobrego warsztatu w Gdyni jako alternatywa dla autoryzowanego...
~Tomasz Z
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

naprawa wątek zamknięty Warsztat nie wykonuje napraw solidnie i naciąga klienta na wysokie koszta....
~Grażka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 listopada 2014

Ford Focus 1.8 TDCi problemy z odpalaniem wątek zamknięty Miałem ogromny problem z odpalaniem mojego Forda, byłem w kilku innych...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

Godarth - kpina wątek zamknięty Korzystanie z w/w warsztatu to jakaś pomyłka, byłem tam z jednym samochodem...
~Adrian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

Jak najbardziej polecam!!! Super warsztar!!! wątek zamknięty Witam Po wizytach i sprawdzeniu kilkunastu warsztatów w trójmieście (które...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2013

POLECAM wątek zamknięty Polecam ten warsztat, wszystko wykonane było dobrze. Jest to pierwszy...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2013

Serwis Ford Focus 2 TDCI 120 000 km wątek zamknięty Niestety bardzo rozczarowałem się. Długo czytałem opinie. Generalnie mieli...
~Maciej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 stycznia 2013

Polecam! wątek zamknięty Naprawdę polecam ten warsztat. Jestem ich stałą klientką, wiedzą co robią,...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2012

To BYŁ dobry warsztat wątek zamknięty Niestety muszę zmienić warsztat. Dwie drobne wymiany dwie porażki. Wszystko...
~Kocio
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

Diagnoza 100% trafna!!!!!!! wątek zamknięty Witam. Znalazłem warsztat Godart na forum forda.Miałem problem z Mondeo MkIV...
~Jan Jaruszewski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

Opinia wątek zamknięty Nie polecam tego warsztatu. Klient musi czekać na właściciela a jak się już...
~Piotr
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

26

wątków

do góry