Widok

Golden Retrievera ( kolor biszkoptowy)

Społeczność Temat dostępny też na forum:
Golden Retrievera ( kolor biszkoptowy)
Witam,

Kupiliśmy Goldena z myślą o dzieciach po tragicznej śmierci ukochanego berneńczyka.

Niestety dzieci nie zaakceptowały psa ( szczególnie 3 letnia córka).Doszły do tego wzmożone obowiązki zawodowe które powodują,że piesek jest sam w domu przez 12 godzin.

Piesek wabi się BONO,urodzony 9 września 2010 roku.Zakupiony w hodowli z nierejestrowanego miotu po rodowodowych rodzicach.Szczepiony, pod opieką weterynarza,nauczony czystości.

Długo myślałem nad decyzją ale niestety trzeba było ją podjąć-(
Oddam za darmo w dobre ręce.......

Zobacz ogłoszenie »
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oj...:(

Piękny pies, wspaniała rasa...
Pomogłabym, ale moja suczka nie przyjmie kolejnego lokatora.
Życzę powodzenia kochani!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

pies śpi a oni go do żyda....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niepoważni ludzie!!!!!

Kupiliście psa jako zabawkę dla dzieci, czy jak??!!! Dzieci nie zaakceptowały... No szok! Żeby 3 letnie dziecko było Panem i Władcą i swoimi widzi mi się decydowało za dorosłych rodziców o losie zwierzaka?!!! CHORE! Tyle czasu macie Go przy sobie i nagle do widzenia! Może kiedyś znudzicie się dzieciom i tez Was będą chciały wyrzucić....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jennyyy

Ludzie ogarnijcie sie i przestancie w koncu komentowac przeginacie na maksa ich sprawa czy chca psa czy nie a nie wasza!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

zainteresowana

Jestem zainteresowana tym pieskiem. Dzwoniłam, ale numer nie odpowiada.Jeżeli ogłoszenie jest aktualne, mogę odebrać pieska choćby dzisiaj.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1