Widok

Gorąco polecam!!!

Kancelaria godna polecenia.Pełen profesjonalizm,miła atmosfera, znajomość prawa rodzinnego i indywidualne podejście do klienta, dyspozycyjność 7 dni w tygodniu (aż wstyd korzystać choć ogromnie wazne-jak się okazuje w moim przypadku).Wsparcie i doradztwo na bardzo wysokim poziomie.Doświadczenie i wysoka kultura osobista wszystkich pracowników kancelarii.Polecam wszystkim,którzy szukają opieki prawnej w celu zminilizowanie stresu i strat, których doświadczamy w trakcie rozpadu rodziny...Matka i ojciec traktowani na równi... a dobro dziecka jest celem nadrzędnym. Bardzo dziękuję za zaangażowanie i wkład pracy w mojej sprawie wszystkim pracownikom LegalSalutaris w szczególności p.Krzysztofowi za ogromne wsparcie i rolę mediatora,której się podjął. A pani mecenas Magdalenie Aigustyniak wystawię opinię po zakończeniu procesu...choć nie mam wątpliwości że pozytywną. 😃
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Joanno, dziękujemy za miłe słowa . Będziemy się starać jeszcze bardziej :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Legal Salutaris

Radosław H - opinia (3 odpowiedzi)

Nie polecam kancelarii. Przyszedłem ze swoją sprawą rozwodową, a następnie z podziałem majątku....

do góry