Dziki Gon

Restauracje

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 114

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Inna - ocena Restauracja Dziki Gon to Wspaniale miejsce na spotkania rodzinne i...
~Inna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 stycznia 2024

Justyna - opinia wątek zamknięty Super miejsce i przepyszne jedzenie. Syn miał tam wyprawianą I Komunię Świętą...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 czerwca 2021

Na spotkania rodzinne i biznesowe. Polecam! wątek zamknięty Witam, Dziękuję za profesjonalną obsługę i miłą atmosferę podczas...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 września 2018

Wspaniałe miejsce! wątek zamknięty Organizowałam komunię mojego synka. Wszystko wyszło rewelacyjnie. Jedzenie...
~Olga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

Obiad z okazji Komunii wątek zamknięty Impreza na 30 osób - jedzenie oryginalne i smaczne, dekoracja, organizacja...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

Miejsce warte dowiedzenia mimo że nie każdemu może być po drodze wątek zamknięty Obsługa miła i życzliwa od powitania gości do samego zamknięcia-wychodziłam...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Gorąco polecam. Zaplanowana impreza na 50 osób - wszystko przygotowane na...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Jestem usatysfakcjonowany wątek zamknięty Gościniec Myśliwski odwiedziłem wczoraj-powiem krótko jedzenie,jak i obsługa...
~Karol
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2014

nie polecam wątek zamknięty Niektóre dania są nawet ok - powiedziałabym, że zjadliwe np. barszcz...
~Alina
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2014

Zawiodłem się! wątek zamknięty Bywałem w tej restauracji niejednokrotnie, dwa i pół roku temu zrobiliśmy tam...
~Marek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2014

Po Kuchennych Rewolucjach :-( wątek zamknięty Taaa, no to restauracja po po Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler. Jedzenie...
~etrusek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

. wątek zamknięty wyprawialiśmy tam uroczystość weselną i jestemy bardzo zadowoleni,a co...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lipca 2014

.... wątek zamknięty Niedawno robiliśmy tu chrzciny i niestety zawiodłam się. Rozmawiajac z Panem...
~fendika
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2014

Smacznie. wątek zamknięty Witam. Byłem ostatnio gościem tej restauracji i jestem mile zaskoczoy tym...
~Mieczysław
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

Fajne miejsce! wątek zamknięty dziękuję za wyśmienity wieczór!!
~GOsc
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

zawód wątek zamknięty zdazyło mi sie w połowie ubieglego roku zawitac do tej restaturacji z gosćmi...
~zawiedziony
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2012

Restauracja Myśliwska wątek zamknięty Wyprawialiśmy tam chrzciny i jesteśmy mega zadowoleni .obsługa super pełna...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

Gorąco polecam wątek zamknięty Miłe, przytulne wnętrze. Bogate menu, pyszne jedzonko. Polecam.
~.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 października 2012

''ślubni'' wątek zamknięty Polecamy ten egzotyczny ''Gościniec'',profesjonalna obsługa,KUCHARZ...
~''ślubni''
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2012

ok wątek zamknięty jedzenie super.polecam golonkę ,niebo w gębie.wszystko jest ok bo mają nowego...
~nico
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46

postów

36

wątków

do góry