Widok

Goździkowa

Na goździkowej jest np. Pan i Pani których śmieci notorycznie zanieczyszczają posesje sąsiadów. Nie chodzi o papierek tylko o zawartość całych śmietników. Jak wiatr rozniesie wasze śmieci to warto je posprzątać a nie podnieść kubeł i palić głupa.
Ja dwa razy zebrałem po dwie siatki śmieci.
Powiem tak Palisz Niebieskie Westy, pijesz żubra a pozwalasz żeby sąsiedzi sprzątali podpaski Twojej żony z trawnika.
Następnym razem wysypie to wszystko pod Twoje drzwi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
I to dokładnie należy powiedzieć bezpośrednio właścicielowi posesji.
Na pewno się na Ciebie obrazi ale Tobie nie powinno zależeć na znajomości z brudasami.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
o tym właśnie pisałam na forum - świnie w Baninie
Gonić brudasów powiedz im to a jak nie poskutkuje wywal na ich trawnik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie tylko Goździkowa. Po ostatnich wichurach wywiało komuś worek ze śmieciami (dość charakterystyczny, bo w kolorze jasnożółtym - właściciel na pewno wiedział, że to jego) -leżał sobie z tydzień, aż go wzięliśmy do swojego kubła... Rejon Kubusia Puchatka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest niestety skutek blokowego wychowania. Mieszkał taki więc na wszystko miał wywalone, sr*ł psem po chodnikach, śmiecił, niszczył bo przecież to nie jego i był cieć co posprzątał, naprawił...

Nie bójcie się zwracać uwagi takim ludziom a jak nie poskutkuje to wywalić pod drzwiami trochę śmieci to się może nauczy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
No niestety nie zgodzę się - to wina systemu a zwłaszcza reformy śmieciowej Nie każdego dzisiaj stać na kubeł - coś co jeszcze 2 lata temu było za free !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
Stać na dom, a nie stać na kubeł? Bez jaj.
Sprzątanie po psie jest bezkosztowe.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie na osiedlu 7 nieba kupują domy w cenie małych mieszkań więc nie dziwie się że ich nie stać na kubeł - ja by byli bardziej majętni kupili by prawdziwy dom albo mieszkanie w mieście
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
co za bzdura
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie rozumiem niektorych ludzi....mieszkalam przez 20 lat w duzym domku i caly czas trzeba tylko sprzatac bo zawsze cos sie znajdzie....a teraz szukam mniejszego mieszkania dla wygody pozatym jest tez bardziej ekonomiczne w utrzymaniu....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie o zamożność tu chodzi tylko o głupotę
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
co Ty pie...olisz, jak nie stać na kubły to niech w workach wystawią. Płacić i tak muszą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
o jakiej kasie mówicie, po prostu trzeba być burakiem żeby nie posprzątać śmieci które wiatr wywalił z Twojego kosza, widocznie źle go zabezpieczyłeś .Druga sprawa to kupy psów , sam mam psa ale nie wyobrażam sobie żebym poszedł z nim do sąsiada żeby zrobil kupę, czy naprawdę trzeba komuś kupę wrzucić na maskę samochodu żeby jeden tuman z drugim zrozumiał że psa wyprowadza się gdzie indziej.
Tępy tok myslenia - jak nie ma płotu to można nasr*ć. a potem się dziwią ze każdy się ogradza. Na goździkowej z psami jest wieczny problem, ale myśle że jak ktoś znajdzie kupę swojego psa na masce własnego auta to zmieni piodejście. czy wy naprawdę myślicie że nikt nigdy nie widzi jak psa wyprowadzacie lub puszczacie go luzem a on sr* gdzie popadnie? każdy już wie jaki pies jest czyj. No ew. można hycla zamówić , ale szkoda żeby pies placil za głupotę Pana i Pani.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
z powodu psich kup postawię płot i jak każdy tak zrobi to będzie jak u cyganów- ale nic z tym nie zrobimy ja już się poddałam i nie będę się co dziennie stresowała kupą na trawniku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wzdłuż płotu na Gozdzikowej i Pszennej jest najwiekszy syf. Nigdzie pod domami i dalej n tym osiedlu nie ma tyle śmieci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O czymś to świadczy. ..ale może czas pomyśleć o jakiś większych pojemnikach na odpady np przy ul pszennej przydały by się ze 3 jeden na makulaturę na szkło i śmieci to na pewno mniej by sie zasmiecalo posesję przy domach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to sobie zamów na szkło i papier a nie na koszt państwa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba list do gminy napisać to może coś z tym zrobia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podatki place i to nie małe wiec cos by mogli zrobić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
teraz się segreguje śmieci i Twoim obowiązkiem jest zamówić sobie dodatkowe pojemniki tak jak to robią inni mieszkańcy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
i gó..na po waszych psach też maja sprzątać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opisy niczym sto kilo mułu a najciemniej pod latarnią zamiast się rozpisywać tutaj jak jest źle i niedobrze proponuje zwrócić się do osoby która ma z tym problem i notorycznie śmieci. A niestety mieszkamy w miejscu gdzie wiatr zawraca do gdańska i śmietniki samoczynnie upadają.
Dorośli ludzie a jak dzieci....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to wszystko przez to ze na tym osiedlu właśnie nie ma lamp.😊
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale mieszka lump
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

do góry