Widok

Green Line - opinie i oceny

Green Line Temat dostępny też na forum:
Green Line powstaje w zacisznym przedmieściu Gdyni, w zielonej okolicy sąsiadującej z Wielkim Kackiem i Dąbrową, w obszarze, który intensywnie rozwija się w kontekście wolnostojącej zabudowy jednorodzinnej.

Do centrum Gdyni można dojechać pobliską ul. Chwaszczyńską (także komunikacją miejską), a zlokalizowana niedaleko obwodnica ułatwia połączenie samochodem z całym Trójmiastem.

Green Line ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lokalizacja

Bardzo proszę o zapoznanie sie z mapami i granicami dzielnic.Ul
Starochwaszczyńska nigdy nie należała do dzielnicy Dąbrowa.
To jest teren dzielnicy Wielki Kack!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpowiedź redakcji:

Zgodnie z administracyjnym podziałem Miasta Gdyni inwestycja znajduje się na terenie dzielnicy Wielki Kack. Według autorskiego podziału mapy stosowanego przez Trojmiasto.pl jest to część dzielnicy Dąbrowa.

co to znaczy "autorski podział mapy"?

Dzisiaj jesteśmy w Polsce, a jutro na portalu napiszecie, że wg Was to Antarktyda, bo takie macie widzi mi się? Publicystyka powinna trzymać się faktów, a nie wizji artystycznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakim prawem wystawiliscie ogrodzenie ponad 3 metry ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Płot????

Taka moda??? Mury obronne??? Mieszkanie z widokiem na mury??? Dla mnie to takie getto.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

może to azyl dla urzędasów ostatniej kadencji urzędu miasta

to by tłumaczyło niedostępność mieszkań w wolnorynkowej sprzedaży, brak cywilizowanych informacji dotyczących budowy (konia z rzędem temu, kto mi znajdzie nr pozwolenia na budowę) i te zasieki...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

proszę bardzo

RAAII.6740.626.2011.KZ-971/dz.172/16
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"sprzedaż zakończona"

Czy aby na pewno? Jesienią 2016 Targo nie chciało nic powiedzieć o dacie rozpoczęcia sprzedaży, budynek jeszcze nieskończony, a tutaj info, że wszystko sprzedane. Krewnym i znajomym wszystko posprzedawali?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dąbrowa

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry