Widok

Gry planszowe.

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Któryś z rodziców lubi pograć z dziećmi? Z synem (12L) bardzo chętnie grywamy jak mamy możliwość. Mamy kilka tytułów, kilka jest w planach zakupić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwielbiałam grać z moim starszym synem .Młodszy za nic grać nie chce, albo jak juz go namówie to się wuglupia i koniec z nim grania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piszesz w czasie przeszłym, coś się zmieniło? Nie grywasz już ze starszym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie, bo on 14 lat i inne zajęcia .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ja mam nadzieję, że mój nie przestanie mimo innych zajęć. Zmienimy tylko gry na inną grupę wiekową. Chociaż są pewne, które nie nudzą się mimo, że dla młodszych ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My z mężem lubimy planszówki i staramy się zarazić tym córkę, ma 4 lata i lubi w taki sposób spędzać z nami czas :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czas z rodzicami przy grach... bezcenne. Uczy wygrywać, przegrywać, strategii oraz kooperacji i współzawodnictwa :)
U nas obecnie na topie są kooperacyjne, chociaż i współzawodnictwo zdarza się :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karwiny

Zenit (16 odpowiedzi)

Osiedle Zenit powstanie w rozwiniętej pod względem infrastruktury dzielnicy - w otoczeniu nie...

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

Nowe Karwiny (4 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w dzielnicy Karwiny, a więc w okolicy, gdzie od lat istnieje rozwinięta...

do góry