Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo polecam! wątek zamknięty Bardzo dobra jakość druku i dopasowanie do klienta. Ekipa Gryfa pomoże z...
~A.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Nie polecam wątek zamknięty Oferta bogata, ale obsługa marna.Panowie siedzą jak za kare, bardzo niemiła...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

Niekompetencja wątek zamknięty Obsługa drukarni jest totalną bandą... ......... ....... , wydrukowali mi...
~bezwzględny
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Szczerze polecam korzystanie wątek zamknięty Od kilku lat zaglądam tu do Panów na Hallera przy każdej okazji jak tylko...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 grudnia 2015

Na czas, w dobrej jakości, profesjonalna pomoc klientowi, jeśli jej potrzebuje. wątek zamknięty Jak do tej pory najlepszy punkt ksero i wydruku w mojej karierze.
~Ara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

Kazik - opinia wątek zamknięty Świetna obsługa, często da się coś załatwić coś na wczoraj ;) w dobrej cenie....
~Kazik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

Zadowolony klient :) wątek zamknięty Jestem w pełni zadowolony z jakości i szybkości realizacji wszelkich - zero,...
~Marek Maliniak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

szybko,tanio,solidnie... wątek zamknięty Korzystam z usług gryfu na hallera już od dłuższego czasu i jeszcze nigdy się...
~Wojtek Kruk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

Gryf wątek zamknięty Obsługa profesjonalna, szybko, tanio. Polecam
~stała klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

Magdagdansk - opinia wątek zamknięty Bardzo szybki wydruk-plotowanie, możliwosc przeslania dokumentow mailem,...
~Magdagdansk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 września 2013

Polecam! wątek zamknięty Szybko, sprawnie, terminowo, profesjonalnie.Uprzejma i troskliwa obsługa....
~Nawigator
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lutego 2013

POLECAM wątek zamknięty Witam, ostatnio przypadkiem trafiłem do punkty gryfu na Hallera i sie miło...
~joker
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 października 2011

POLECAM!! wątek zamknięty Solidna firma, miła obsługa, bogata oferta. Prace wykonane prawidłowo, w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lipca 2011

nie polecam, niestety wątek zamknięty Cenowo oferta jest ok, to samo jesli chodzi o obsluge. Są mili, uśmiechnięci,...
~Jess
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 grudnia 2010

Mike - opinia wątek zamknięty Niestety sprzęt do drukowania zdjęć i/lub papier mają miernej jakości......
~Mike
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 czerwca 2010

Pierwsza klasa wątek zamknięty Super przemiła, bardzo przystojna no i wiecznie uśmiechnięta ekipa :D...
~Usatysfakcjonowana klientka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

16

wątków

do góry