Widok

Guderskiego/Leskiego - jak się mieszka?

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Witam,
Proszę o napisanie jak się mieszka na Leskiego, czy mieszkania są w miarę ciche czy też słychać jak "sąsiad kicha"?
Zamierzam kupić mieszkanie w tej lokalizacji,teraz mieszkam w budynku gdzie wszystko słychać jakby ściany były z kartonu.
Jak sprawy czynszowe wyglądają np.przy metrażu 47 mkw ?

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam na Leskiego od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona. Nie słyszę odgłosów zza ściany, jest na tyle daleko od obwodnicy, że też jej nie słychać, samoloty lądujące co prawda słychać i widać, ale dla mnie to atrakcja tego miejsca. Centrum handlowe, jak wiadomo tuż obok, a jednak na tyle daleko, że w miejscu gdzie mieszkam, nie ma jakichś z tego powodu nieudogodnień. Jedyny feler, to Szadółki, ale tak naprawdę, to czuć je na parkingu OBI, w moim ogródku nie czuję żadnego fetoru. No może nieraz coś zawieje, ale kiedy mieszkałam w centrum, to też nieraz zawiało smrodkiem :) NIe korzystam z komunikacji miejskiej, więc nie wiem, czy działa sprawnie, ale z tego co wiem, to mamy tu jakieś autobusy, a w przyszłości ma dojeżdżać tramwaj, więc uważam, że jest to kapitalne miejsce i ja nie żałuję tej decyzji :) Pozdrawiam - Anna P. :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo dziękuję Anno za te informację.Będę się przeprowadzać z Dolnego śląska,więc zbieram wszelkie informacje na temat tej lokalizacji.
Można powiedzieć że stawiam wszystko na jedną kartę :)

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ponownie :)

Proszę mi jeszcze powiedzieć jak się miewa sprawa z dostawcą energii i tv wraz z internetem?

Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robiłem tam remont u klienta kilka miesięcy temu. Sąsiedzi klienta nie narzekali na hałas:) Przyjemna okolica, mieszkania też ładne. Podobał mi się rozkład.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Jasień

Osiedle Hiszpańskie - opinie i oceny (2001 odpowiedzi)

Osiedle Hiszpańskie powstaje w południowej części Gdańska, pomiędzy potokami Kozackim i Oruńskim....

Domovo (14 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje niedaleko głównych arterii komunikacyjnych Gdańska, dzięki czemu komfortowo...

Novo 30 (3 odpowiedzi)

Budynek powstanie u zbiegu ulic Leszczynowej i Gabrysiak na Jasieniu. Blisko stąd do terenów...

do góry