HAH Sopot

Kluby, dyskoteki

Sopot, al. Franciszka Mamuszki 21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Łukasz - opinia wątek zamknięty Fajna impreza było w wczoraj zajebiscie dobrze się zawilem
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lipca 2020

Fatalna obsluga wątek zamknięty Jak już ktoś zdążył wspomnieć- obsługa jest miła dopiero, kiedy dostanie...
~wróg społeczny
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

cienizna.. wątek zamknięty Nie wiem, skąd zachwyty. Owszem, znam gorsze miejsca, ale one nawet nie...
~Mariusz Reck
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Bardzo słabo wątek zamknięty Wybierałam się tam dłuższy okres czasu, a gdy w końcu mi się udało,...
~XxxxXxxx95
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ;) wątek zamknięty Klimat- pierwsza klasa, obsługa- fantastyczna. Nigdy wcześniej tak się nie...
~Imprezowicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Jak na imprezę to do Sopotu...jak na super imprezę to tylko do HAH !!! wątek zamknięty Sporadycznie bywam na imprezach... ale jak już bywam, to z przytupem ! ;) W...
~Libra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 marca 2017

Jedno z ulubionych wątek zamknięty Do klubu HAH w Sopocie zaglądam regularnie. Miejsce bardzo klimatyczne, w...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

żenada wątek zamknięty Zwykła tancbuda...muzyka żenada....zgadzam się zupełnie z krytycznym opiniami...
~Inwerto
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 maja 2016

Ola - opinia wątek zamknięty Skandaliczna i hamska obsługa a stan toalet i smród nie do zniesienia
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Ocena wątek zamknięty Pozdrawiam super obsługę, która jest przesympatyczna (Najlepsi Ci co tańczą...
~Deriks
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lipca 2016

Nic specjalnego wątek zamknięty Nic specjalnego, oczekiwałam czegoś więcej po takich recenzjach. Kolejki przy...
~MagKwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Toalety to wielki problem tego miejsca wątek zamknięty Co tydzień pojawia się ta sama historia. Toalety są brudne, śmierdzi w nich i...
~Wanessa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 maja 2016

Chrzczony alkohol wątek zamknięty Osttanio zauważyłem, że drinki są chrzczone. Niby alkohol nalewany z...
~Mariusz86
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Byłam, zobaczyłam i już nie wrócę wątek zamknięty W ten weekend postanowiłęm wybrać się z koleżankami do jakoegoś modnego...
~Eleonora
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2016

Nijaki wystrój i charakter wątek zamknięty Wystój ma wiele do życzenia. Nie widać tam zapowiadanej sztuki chyba, że...
~max88
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Typowy, podrzędny klub dla gejów wątek zamknięty Nazwa Art&Musik wydawało by się powinna zobowiązywać do jakości oraz...
~wizytator
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

bardzo dobra obsługa dla wszytkich wątek zamknięty bardzo dobra obsługa dla wszytkich
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Kiepska knajpa.... wątek zamknięty W zeszłym tygodniu impreza odbywała się pod znakiem wybijających studzienek....
~Anielka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Ani Music ani Art wątek zamknięty Music and Art to chyba żart. Muzyka bardzo słaba, sztuki zero. Speluna dla...
~Gośc
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Baaardzo na tak :) wątek zamknięty Byliśmy ze znajomymi około 2 tygodnie temu w HaH Trójmiasto - teraz już HaH...
~Maksik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry