Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wita - opinia wątek zamknięty Polecam doktora Mrozika, super chirurg ze świetnym podejściem do pacjenta -...
~Wita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lutego 2022

Orłowski Grzegorz - opinia wątek zamknięty Polecam placówkę i pana doktora Mrozika. Placówka nieduża - ale oferta...
~Orłowski Grzegorz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Marika - opinia wątek zamknięty Opinia lipcowa, więc bardzo świeżutka! Prosta sytuacja, poszłam do lekarza z...
~Marika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lipca 2021

Weronika B. - opinia wątek zamknięty Polecam Pana Mrozika, miły i profesjonalny człowiek, pomógł mi z problemem ze...
~Weronika B.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 czerwca 2021

Wiktor Z.. - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam - szybka diagnoza palca trzaskającego, od razu zapisano...
~Wiktor Z..
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 maja 2021

Żaneta P. - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z usług kliniki w związku z leczeniem cieśni nadgarstka, który...
~Żaneta P.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2021

Szybka diagnostyka, sprawne leczenie. Polecam. wątek zamknięty Chciałam bardzo polecić tą klinikę. Moja choroba zostałą bardzo szybko...
~Justyna G.
4

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 stycznia 2019

Mirosław - opinia wątek zamknięty Błyskawiczny zabieg poprzedzony był szeregiem badań, alternatyw działania i...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 września 2020

Przereklamowane wątek zamknięty Mam dość złożony problem z barkiem i prawą ręką. Niestety to co mi...
~Hanna Skopek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2018

ode mnie solidne 5 wątek zamknięty szybki termin nowoczesny sprzet lekarze ktorzy o wszystkim informują dobre...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2019

Polecam wszytkim bardzo. Profesjonaliśmi na miarę XXI wieku. wątek zamknięty Profesjonaliści godni polecenia. Szczególnie Doktor Mrozik. Prawdziwy...
~Karol Mazurek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 września 2018

Podziękowania za niesamowite leczenie mojej ręki wątek zamknięty Chciałam bardzo serdecznie podziękować za niesamowitą uprzejmość i...
~Mirka Ciesińska
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

Bardzo fachowe podjeście i profesjonalizm wątek zamknięty Dziękuję bardzo za przeprowadzenie operacji mojej ręki. Jestem zachwycona...
~Krystyna z Olsztyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

Miła atmosfera i bardzo wysoka jakość obsługi wątek zamknięty Chciałem bardzo podziękować za zabieg w tej Klinice i również specjaliście...
~Kamil S.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 października 2016

Profesjonalna i komfortowa opieka i leczenia wątek zamknięty Miałam operowany mój chory nadgarstek w tej Klinice i jestem bardzo...
~Beata Karmelicka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

Profesjonalne usługi i miłą atmosfera wątek zamknięty Skorzystałem z usług kliniki i jestem bardzo zadowolony. Muszę przyznać, że...
~Kamil Sonda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry