Hair Studio

Fryzjerzy

Gdańsk, Spacerowa 48

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ilona - opinia wątek zamknięty Maciek to najlepszy fryzjer na świecie ️ Ma niesamowity kunszt i wyczucie...
~Ilona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 października 2020

Żabcia - opinia wątek zamknięty brak wstępnej wyceny usługi. Uważam, że każdorazowo bez specjalnej prośby...
~Żabcia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lutego 2020

Porażka wątek zamknięty Odradzam. Byłem pierwszy raz zapłaciłem za strzyżenie 35zl. Przy kolejnej...
~Maniek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2019

ODRADZAM wątek zamknięty Kompletna porażka!! Ceny wysokie, a niestety jakość usług baaaardzo się...
~zażenowana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

polecam wątek zamknięty Mam bardzo dobre doświadczenie z tym salonem. Równiez z Panią z Ukrainy o...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 grudnia 2017

Zawiedziona klientka wątek zamknięty Kiedyś chodziłam do tego zakładu fryzjerskiego i poleciałam go ale odkąd...
~Smutna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 maja 2017

Irena - opinia wątek zamknięty Usługa umycia i uczesania włosów wykonana byle jak. Zupełny brak...
~Irena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2017

Rezygnuję wątek zamknięty Wcześniej ja i moi panowie korzystali z usług niejednokrotnie. Zawsze...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Fryzjerki Ukrainki wątek zamknięty Pierwsza wizyta naszego dziecka w salonie fryzjerskim zakończyła się...
~G
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2017

beznadzieja wątek zamknięty po wizycie wyglądam jakbym nie była u fryzjera od roku - fatalna koloryzacja...
~xXx
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

Wyszłam rozczarowana wątek zamknięty Moje włosy zostały fatalnie ścięte przez Pana Macieja. Po powrocie do domu...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lutego 2017

nie polecam wątek zamknięty Byłam z dzieckiem Pani mało kreatywna obcieła dziecko na pazia , zerowe...
~asia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 grudnia 2016

Profesjonalne i bez nadęcia - polecam ! wątek zamknięty Jestem klientem specyficznym - nie lubię czekać na wizytę i zawsze umawiam...
~Justyna K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2016

Profesjonalistka Pani Jagoda wątek zamknięty Do salonu trafiłam zachęcona dobrymi opiniami. Trafiłam na Pania Jagode i po...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2016

polecam w 100% wątek zamknięty Do salonu trafiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na portalu trojmiasto.pl i...
~Kdidi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

salon profesjonalny wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona, salon profesjonalny, szczególnie polecam Pana...
~aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

mega pozytywne szaleństwo wątek zamknięty Pani Iza to pozytywnie szalona kobieta.W mig poznała moje oczekiwania i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 stycznia 2016

Pierwszy raz wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Pani Kasia tak sciela wlosy, ze wystarczy je tylko...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Dziękuję Panie Macieju. wątek zamknięty Za każdym razem kiedy korzystałam z usług fryzjera w tym salonie- byłam pod...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Ceny poszły w górę wątek zamknięty Od samego początku istnienia salonu korzystam z usług. Profesjonalna obsługa,...
~Marek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry