Widok

Hajduczek Willowe Wzgórza - opinie i oceny

Hajduczek Willowe Wzgórza Temat dostępny też na forum:
Osiedle Hajduczek Willowe Wzgórza powstaje od lat w Łapinie Dolnym koło Kolbud. Osiedle położone jest niedaleko od trójmiejskiej aglomeracji, a jednocześnie nad brzegiem jeziora, w otoczeniu lasu, z dala od miejskiego zgiełku.

Najbliższe większe zaplecze handlowo-usługowo-edukacyjne znajduje się w Kolbudach.

Osiedle powstaje z podziałem na zadania. Budowa pierwszego zadania została ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, czy bardzo słychać hałas ze strzelnicy "Czapla" która jest nie daleko ???
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

częściej słychać ptaki niż strzały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

że co ?

ty w ogóle wiesz gdzie jedno a gdzie drugie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

3 Etap

Czy jest ktos w stanie sie wypowiedziec o tym developerze bo jestam zainteresowany kupnem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

good
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wątpliwy

byłam zainteresowana zakupem nieruchomości od tego dewelopera od września 2016 i od tego tez momentu cyklicznie mailowo zbywana. nieustannie na moje pytanie (jak podaje str internetowa - etap budowy prace przygotowawcze) kiedy faktycznie ruszy budowa , podawano nieustannie nowe terminy - najpierw byl październik 2016, potem marzec 2017, potem maj 2017. bardzo załuje, bo niesamowicie liczyłam na zakup domu w tej lokalizacji, ale na logikę, finalnie w czerwcu sobie odpuściłam. nie chce stresować sie przez kolejne kilkanaście m-cy albo i lat kiedy taki falstart ma "deweloper".
mam aktualną nieruchomość nieopodal Łapina- dla tych którzy mają nieco dalej, powiem- do grudnia tego roku NADAL NAWET ŁOPATA NIE WBITA :) mimo, ze jak widac na str- sprzedawane są/rezerwowane kolejne domy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

coś dalej wiadomo?

Czy wiadomo kiedy ruszy trzeci etap? Czy warto tam ładować pieniądze? Jestem zainteresowany kupnem szeregu, ale z tego co widzę to jakaś dziwna historia bo ruszyć nie mogą
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

nadal nic

byłam na "placu budowy" 2tyg temu. oprócz zrównanego terenu i dosłownie 1 koparki (zaparkowanej) nic.. dodam, że ten sam widok zastałam podczas mojej ostatniej wizyty- w okolicach lutego.. Oferta pod względem cenowym i lokalizacyjnym absolutna petarda, ale moim zdaniem to jakiś wałek, bo niby dlaczego nie mogą rozpocząć budowy od ponad 2 lat? panie z biura nie są w stanie powiedzieć kiedy faktycznie ruszy budowa, a na str www od dawna status zaawansowania widnieje "prace przygotowawcze".. nie oszukujmy się, ale w te 2 lata, od kiedy jest oferta i kilka domów w "rezerwacji"
to już dawno część osiedla powinna stać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ruszyć nie mogą

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Willowe wzgorza

Na terenie osiedla Hajduczek, Willowe Wzgorza , (Zadanie 3) ruszyly prace Na dzien dzisiejszy trwaja prace nad dwoma blizniakami oraz jedmym szeregiem ( 6 domow) o powierzchni 90 m2.
Prace budowlane podejmowane sa pod tak zwanego klienta.... Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdecznie,
Widze,ze jest Pan zainteresowany osiedlem Willowe Wzgorza.... Bardzo mi milo to widziec... Ja rowniez sie tym osiedlem interesuje... Obeznie tj czerwiec 2020 na terenie Zadania nr 3 budowane sa dwa blizniaki oraz jeden szereg 6 domow 90 m2.
Szereg wiekszych domow (szesciu) powyzej 120m2 plus z garazami w bryle budynku posiada juz jedna rezerwacje. Potrzebne sa jeszcze dwie aby budowa ruszyla... Czas oczekiwania na oddanie budynku to ok 20 mcy od momentu podpisania umowy rezerwacyjnej....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

brak cen

brak cen na stronie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam tego dewelopera.

Do domów z poprzednich etapów jest wybudowana droga, o którą nie dba - nie odśnieża, nie płaci za oświetlenie. Wszystko płacą mieszkańcy, mimo że droga nadal należy do niego. Ma także przegraną sprawę sądową z jednym z mieszkańców, ale nic a tego sobie nie robi. Opłaty to około 400 zł/miesiąc. Jako mieszkanka mogę także wypowiedzieć się o postępie prac na budowanym etapie. Od ponad dwóch lat żaden z domów nie został oddany do użytku. Widać, że budowlańcy nie są tam cały czas i budują je z "doskoku".
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry