Widok

Hala sportowa w bojanie

Koleczkowo Temat dostępny też na forum:
Już parę dni funkcjonuje nowa hala sportowa, a widzę pierwszy wątek zaczynam- to miło. W końcu doczekaliśmy się jakże potrzebnego budynku użyteczności publicznej. Proszę o pierwsze wrażenia z otwarcia i jakieś konstruktywne sugestie, jak można zagospodarować tą halę po godzinach pracy szkoły, aby nie stała odłogiem. Hala musi żyć i również służyć dla mieszkańców , zarówno pod względem sportowym, ale i pod względem kulturalnym. Pamiętajmy, że żyjemy na wsi i na różnego rodzaju aktywności możemy otrzymać dofinansowanie z różnych źródeł, jeśli nie finansowo, to przynajmniej merytorycznie gmina pomoże w tym temacie. Idzie jesień i zima- trzeba się ruszać! I my i nasze dzieciaki ! Zapraszam do pisania postów z ciekawymi pomysłami i propozycjami imprez jednorazowych i cyklicznych na hali.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja czekam na piłkę nożną lub siatkówkę- syn ma 8 lat i bardzo chce grać a do Gdyni nie mam czasu wozić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uks bojano
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
UKS jeszcze nie ma zajęć na hali :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KKS Koleczkowo ma chyba szkółkę piłkarską
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w KKS nie przyjmują młodzieży szkolnej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze jest pare osob ktore by chetnie pograly w pingla. Chociarz nie wiem czy sa na wyposarzeniu jakies stoly. Lato sie konczy i mozna sie troche poruszac pod dachem. Co Wy na to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stołow do pin ponga tam chyba niema
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hala ktora nigdy nie jest wolna i nie mozna jej wynajac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to prawda pan prowadzący hale to jakiś głęboki PRL grafik w zeszycie nie wie czy wynają czy nie
Jednorazowo nie wynajmuje bo NIE jakaś masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wynają ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wynają bo jednorazowo nie wynajmuje a ja dopiero tworze grupę i nie jestem w stanie się zadeklarować np na rok czasu bo nie jestem pewny czy znajdę ludzi. na np miesiąc ok nie ma problemu ale Pan prowadzoncy ma problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaka grupę organizujesz, piłka nożna, siatkówka, kosz, coś innego ?
Daj znać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ch... z taka hala jak nie mozna na niej grac bo sie chlopu kartki skleily
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chłop tak sie podniecił ,że się posklejały
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Co tam deweloper knuje (13 odpowiedzi)

Czy ktoś zna zakres zmian w Warunkach Zabudowy o jakie wnioskuje deweloper stawiający bliźniaki...

Zbiorniki retencyjne (7 odpowiedzi)

Dlaczego dwa zbiorniki retencyjne przy rondzie ul. Warszawskiej i Gryfa są nieczynne? Wszędzie...

Chodnik (6 odpowiedzi)

Witam około 3 lat temu przegłosowaliśmy bardzo liczną grupą chodnik na ulicy Hebla od stacji...

do góry