Hallo Taxi

Taxi Przewóz osób

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 29

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Staszek - ocena Wszytko jak należy.
~Staszek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 lutego 2024

Igor - ocena Tule lat lojalnie korzystam z Waszych usług. A tu 27.12 taka niemiła...
~Igor
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 28 grudnia 2023

Paażer - ocena Na pewno nie tanio. Nie wiem kto napisał ten tekst o taniości, raczej bardzo...
~Paażer
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 7 września 2023

n - opinia Jechałam parę razy 2 razy zdarzyło się żeby kierowca nie był wredny. Z...
~n
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 27 kwietnia 2023

Leszek - opinia Kierowca uprzejmy, samochód czysty. Nie mam żadnych zastrzeżeń i na pewno...
~Leszek
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 25 kwietnia 2023

Andre - opinia Tanio i dobrze. Napewno jeszcze skorzystam.
~Andre
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 23 kwietnia 2023

Marta - opinia Taxi zamówione o 16 na godz 18.30 Pani o 18.25 dzwoni z informacją ze nie ma...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 października 2022

Maja - opinia wątek zamknięty Bardzo mili taksówkarze :) Jeżdżę często, obecnie czas oczekiwania przez...
~Maja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

Robert - opinia wątek zamknięty Tragedia. Próbowałem zamówić taxi przez tel ale nie mogłem się dodzwonić. 6...
~Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

Daniel - opinia wątek zamknięty Kiedyś była to jedna z lepszych firm w Trójmieście. Obecnie dramat......
~Daniel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2021

Darek - opinia wątek zamknięty Norma taksówka z miłym kierowcą mówiącym w języku polskim, bez żadnych...
~Darek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2021

Basia - opinia wątek zamknięty Usługa została wykonana terminowo, powiadamianie SMS bardzo czytelne i...
~Basia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 stycznia 2021

Wszystko perfekcyjnie wątek zamknięty Szybki dojazd, spieszyłem się na lotnisko, pomimo korków kierowcy udało się...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 października 2019

Odmowa wykonania zlecenia wątek zamknięty Zamawiając taksówkę, zgłosiłam przewóz choinki o wysokości 1,90cm....
~Jola
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 grudnia 2018

Kpina wątek zamknięty Nie polecam. Zamawiajac auto czas oczekiwania wynosil ok. 15-20 min. Po 20...
~Iga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2019

beznadzieja, nie dojezdzaja, najdrozsi w calej Polsce, nie ryzykuj wątek zamknięty zle wstukali adres i nie dojechala. spozniona 15-20 min. podczas gdy sie...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 czerwca 2019

Jednym słowem - tragedia. wątek zamknięty Czekałem długo, 2 razy dłużej niż mi obiecano. Kierowca oczywiście w wieku...
~Qbic
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 stycznia 2019

Dowóz zakupów na tel. wątek zamknięty Cieszę się ze w końcu korporacja udostępnila zakupy przez tel. z wniesieniem...
~Aga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Wszystko zgodnie z moim życzeniem. Szybko, sprawnie i miło. Dziecko dojechało...
~Oli
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 października 2018

Polecam wątek zamknięty Kierowcy uczynni ,pomocni ,czyste auta ,panowie schludnie ubrani polecam
~malma
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
106

postów

80

wątków

do góry