Widok

Hamstwo!!!!

Dnia 12.02.2015r okradziono moja firmę w związku z miejscem zdarzenia musiałam udać się na biała ...
Pan w dyżurce HAM i prostak!!! Grubas z wąsem zamiast wziąć się do roboty to śpi!
Był na tyle bezczelny ze nie chciał przyjąć zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa kazał czekać do 7 rano aż ktoś łaskawie pojawi się na służbie- nadmienię iż nikogo takiego nie było na komisariacie. Potraktował mnie- poszkodowana jakbym to ja popełniła przestępstwo za sam fakt ze chciałam je zgłosić.
Niedługo jadąc do szpitala udając się na SOR dostaniemy informacje ze nie ma lekarzy! Ja się pytam na co idą nasze pieniądze?! Darmozjady na służbie maja problem żeby zając się sprawa a jakiś palant trwoni cieżko zarobione pieniądze! Jesteście od tego zeby pomagać ludziom poszkodowanym i to wasz OBOWIĄZEK!!! Niedługo ludzie sami bedą wymierzać sprawiedliwość skoro nikomu nie chce się im pomagać! Nadmienię ze sprawa ciągnie się 4 dzień i jest dopiero ruszona po mojej interwencji! Nic tylko kraść i nie ponosić za to odpowiedzialności
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pewnie chciała pani zgłosić jakieś g*wno , że panią olali.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dlatego jak mnie okradła sprzątaczka na tysiąc zł to mimo, że byłam wściekła i rozżalona, nie poszłam tego zgłosić na policję bo z góry domyślałam się, że tylko mi napsują nerwów, będą marnować czas , dzwonić wzywać na przesłuchania a pani sprzątaczka w międzyczasie pozbędzie się kasy i skradzionych przedmiotów i g*wno odzyskam. Uznałam, że mój czas jest ważniejszy niż użeranie się dla zasady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja wolałabym mimo wszystko walczyć, trzeba pokazać, że się nie damy, a nie mówić, że szkoda nerwów, to przez takich ludzi, którzy nic nie robią Policja zachowuje się w wyżej opisany sposób. Gdyby każdy Polak był waleczny i bronił swoich zasad to lenie i obiboki na Policji nauczyłyby się porządku i prawidłowego wykonywania swoich obowiązków! Ja wezwałabym nawet telewizję dla nagłośnienia sprawy, nie chodzi o pieniądze, ale o zasady. Po to płacimy podatki, żeby wymagać od Państwa i szczególnie od Policji pomocy! Popieram Panią, która wstawiła post, tak trzymać!! Porządek trzeba robić. A reszta polaków niech dalej uważa, że 'szkoda nerwów'..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry