Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Olczyk - opinia Ostatnio organizowaliśmy konsolację.Wszystko było załatwione profesjonalnie....
~Olczyk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Polecam bardzo! wątek zamknięty Karczma przepiękna, jedzenie bardzo smaczne, domowe, prawdziwie góralskie,...
~Monika i Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 czerwca 2019

Komunia wątek zamknięty W Maju mieliśmy przyjemność zorganizować przyjęcie komunijne w restauracji...
~J.B
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 czerwca 2018

masakra wątek zamknięty Jedzenie slabe i przetluszczone schabowy za 37 zl byl nie do zjedzenia. Dzban...
~ja
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 listopada 2014

Schabowy z kapustą zasmażaną wątek zamknięty Bardzo głodny udałem się do restauracji Harnaś. Zamówiłem kotlet schabowy z...
~Upierdliwy Klient
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2015

Nie polecam wątek zamknięty Moja wizyta w tym lokalu 15 lipca 2016 r. zakończyła się na spróbowaniu...
~TS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

Przyjecie komunijne wątek zamknięty Bardzo urokliwe miejsce.Jesteśmy bardzo zadowoleni .Restauracja stanęła na...
~Alicja Dziadosz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 maja 2016

Obiad wątek zamknięty Koleżanka miała przygotowany w Harnasiu obiad po uroczystości, na 20 osób....
~kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Sylwester 2013... wątek zamknięty Zaczniemy może od szatni, przeglądając poprzednie komentarze natknąłem się...
~gość
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 stycznia 2014

Toller Ort....Super Auswahl......sehr Leckeres Essen......einfach Top !!! wątek zamknięty Wir sind vom Ambiente und von dem Essen sehr überrascht !!! Das Restaurant,...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

Nie polecam wątek zamknięty Jedzenie całkiem dobre jednakże obsługa jest bardzo niemiła. Kelnerka potrafi...
~Klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 czerwca 2015

Polecamy!!!Klimatycznie wątek zamknięty Zaprosiłam moich Bliskich na biesiadny obiad .Znałam to miejsce ,ale dzisiaj...
~Marza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2015

POLECAM wątek zamknięty W restauracji Harnaś bywamy raz na jakiś czas. Głównie próbowaliśmy pierogów,...
~Fani pierogów
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

Nie polecam. Bareja w czasie rzeczywistym. wątek zamknięty Wybrałem się tam, w czasie akcji "Weekend za pół ceny". Ale nie było mi dane...
~mp
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

jedzenie nieswieze, zalosnie niski poziom , czy mozna upasc nizej? wątek zamknięty Ta restauracja nie ma prawa bytu, jedzenie potwornie nieswieze, brzydko...
~pk
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

Super! wątek zamknięty Byłam wczoraj po raz kolejny ze znajomymi w restauracji. Nie zawiodłam sie!...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2015

Jak z jedzonkiem teraz? wątek zamknięty Chce tam wyprawić impreze okolicznosciową, Czy warto ,czy jedzonko smaczne?
~Aga
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

Sylwester 2014 wątek zamknięty Bardzo fajna impreza, szatnia gratis, jedzenie smaczne, proste, ale dosyć...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 stycznia 2015

Nie polecam wątek zamknięty Dania główne połączenie starego z nowym. Zimny stary kotlet. Dekoracja...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 września 2014

Rewelacja wątek zamknięty Mimo dużego ruchu obslugiwani byliśmy z małym opóźnieniem, dania były bardzo...
~Marzena B
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
100

postów

79

wątków

do góry