Helios Alfa Centrum

Kina

Gdańsk, Kołobrzeska 41C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Trzeba być niezorientowanym, żeby się wybrać do tego kina, wątek zamknięty tudzież zdesperowanym... Zachęcam do sprawdzania cen. W Heliosie cena biletu...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lutego 2019

Dobre kino z tradycją wątek zamknięty Bardzo fajne kino. Chodzę od lat i się nie zawiodłam.
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 stycznia 2019

Rodzice - uwaga na dzieci !!!!! wątek zamknięty Na seansie horroru dziś o godz 11:10 rodzice z małym dzieckiem. Głupota...
~Paweł Lisowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 grudnia 2018

Zupełnie nowe kino wątek zamknięty Byłam z chłopakiem w zeszłym tygodniu na "Tomb Rider" i musze przyznać, że...
~M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

TRAGEDIA sala nr 4 - dźwięk! wątek zamknięty Nie polecam, nigdy więcej Heliosa, przynajmniej dopóki nie wymienią wadliwych...
~TonyStark
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 października 2017

Brudno, zimno, klejąca podłoga wątek zamknięty 1) bardzo brudne toalety 2)klejąca podłoga 3) w sali 6 fotele w opłakanym...
~niron
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Potrzebny natychmiastowy remont remont!!! wątek zamknięty Zamknąć te kino, bo wstyd sala nr 6 siedzenia obdarte z pokrowców, urwane...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Masakra wątek zamknięty Na ocenę ogólną złożyło się kilka czynników. Bardzo słaby dźwięk.W domu mam...
~M&B
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2016

Ostrzegam - WC nieczynne !! wątek zamknięty Witam, miałem wczoraj nieprzyjemność korzystać z kina Helios w Alfa Centrum i...
~Kinoman
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

kino spoko wątek zamknięty Uwazam ze kino jest spoko szkoda ze tak brudno i pracownicy widac ze pracuja...
~kinomaniak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 listopada 2014

Dobre kino w okolicy wątek zamknięty Można spokojnie polecić. Ceny w porządku. Nigdy nie natrafiłem na...
~Tadzio
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

Raczej już tam nie wrócę wątek zamknięty Byłem na filmie "Pod mocnym aniołem". Obsługa bardzo miła, ceny podobne do...
~xyz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty Jak najbardziej polecam kino, ceny za bilety są przyzwoite, nie ma problemu z...
~Smok
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

Jakość obsługi i wyeksploatowane wyposażenie. wątek zamknięty Początek wizyty w kinie zaczął się nie najlepiej, pani kasjerka była nie...
~Gość
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

zimno!!! wątek zamknięty W kinie jest mega zimno!!! Długi film, jakim jest Hobbit, jest ciężki do...
~zimna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 stycznia 2014

Koszmarna jakość obrazu wątek zamknięty Dwa razy byłem na seansie w tym kinie, w odstępie rocznym. Koszmarna jakość...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 stycznia 2014

Nawet nawet wątek zamknięty Helios z pośród innych multipleksow wyróżnia się poziomem obsługi. Jest miło...
~Miś bzdziś
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 grudnia 2013

Tam jest masakrycznie zimno!!! wątek zamknięty To już drugi raz w sezonie jesiennym kiedy wyszłam przemarźnięta z sali...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 listopada 2013

Pierwsza wizyta w kinie "Helios" wątek zamknięty Zapragnęłam obejrzeć "Kochanków z Księżyca". Okazało się, że film wyświetlają...
~Anna
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 grudnia 2012

Moi Drodzy Opiniodawcy wątek zamknięty W Heliosie, Multikinie, Cinema City - bywałam. Wrażenia, wszędzie podobne...
~Weronika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
87

postów

63

wątków

do góry