Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
HiCOPY - polecam wątek zamknięty Dzięki poradom ekspertów HiCopy Gdańsk otrzymaliśmy sprzęt dopasowany do...
~Mariusz T
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 czerwca 2019

Zadowolony klient HiCopy wątek zamknięty Polecamy HiCopy ponieważ cenimy firmę z którą współpraca pod względem...
~Matsuu Sp. Z o.o.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 czerwca 2019

Polecam wątek zamknięty Sprzęt wysokiej jakości, profesjonalna obsługa. Usługi wykonywane terminowo,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 listopada 2018

firma godna polecenia wątek zamknięty polecam, dobry serwis i szeroki wachlarz drukarek nowych i używanych również...
~Kronos
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 października 2018

odkąd współpracuje z HiCopy skończył się mój koszmar z drukowaniem i kosztami wątek zamknięty Wcześniej sami kupowaliśmy stosunkowo drogie drukarki, które miały krótką...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

Dobra jakość, wygodna, bezproblematyczna usługa wątek zamknięty Od kiedy korzystam z usług HiCopy, nie martwię o nic, wiem, że mogę ufać...
~Rebeka Soós
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo sprawna i miła obsługa. Polecam!
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

Polecam wątek zamknięty Dobra cena, bardzo sprawna obsługa.
~Piotr Noiński
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2018

firma godna polecenia wątek zamknięty Firma wrażliwa na sytuacje które powstają nagle i wymagają reagowania ....
~Henryka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

HiCopy Gdańsk - naprawdę warto wątek zamknięty Chciałabym jak najbardziej polecić firmę "HiCopy Gdańsk". Profesjonalne...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

HiCOPY - profesjonalny serwis i sprzedaż kserokopiarek wątek zamknięty Miałam przyjemność współpracować z pracownikami firmy HiCOPY przy wyborze i...
~Szkoła Podstawowa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

Solidna firma wątek zamknięty Solidna firma, warta polecenia, którzy drukują, skanują lub powielają.
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

HiCopy Gdańsk, ul. Chwaszczyńska 10 wątek zamknięty Współpraca z firmą HiCopy Gdańsk jest wspaniała. Serwis na medal. Gorąco...
~Klub Tenisowy Arka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Hicopy - rzetelny partner wątek zamknięty Jako wieloletni kontrahent firmy Hicopy chcę wszystkim prowadzącym...
~Właściciel kancelarii radcowskie
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

ZACHĘCAM DO WSPÓŁPRACY wątek zamknięty Zachęcam do współpracy z firmą HiCopy Gdańsk. Firma profesjonalnie doradzi...
~CALPOL Spółka z o.o.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

Polecam wspaniałego kontrahenta! wątek zamknięty Moja współpraca z HiCopy przebiegała wspaniałomyślnie. Firma dała się poznać...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Bezproblemowa współpraca wątek zamknięty Zachęcam do współpracy z firmą Hicopy Gdańsk. Dzięki dzierżawie kserokopiarek...
~Tadeusz Szczęsny
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

firma godna polecenia wątek zamknięty Zdecydowanie warto współpracować z tą firmą. Osoby są bardzo przyjazne i...
~PSWE
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 października 2016

Polecam firmę HiCopy wątek zamknięty Hicopy obniża koszty działania przedsiębiorstwa. Przy wymianie tonera,...
~Karol Radio Kaszebe
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

Serdecznie polecamy! wątek zamknięty Od jakiegoś czasu nasza firma korzysta z usług HiCopy do wydruków większych...
~Piotr Skrzypczyk (FootMedical)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry