Widok

Hipnoterapia

Nie do wiary. Kiedyś był taki program, widziałam tam terapie jak mężczyzna był w hipnozie. Nie chciało mi się wtedy wierzyć w coś takiego. Jestem po wizytach w Gabinecie hipnozy w Gdyni u Rafała Sakowskiego i przeżyłam podczas terapii coś niezwykłego, coś co trudno wyrazić mi słowami. Byłam w niezwykle przyjemnym stanie, a jednocześnie wszystko słyszałam, a z drugiej strony miałam wrażenie, że coś dziwnego dzieje się z moim ciałem. Niesamowite pozytywne przeżycie. Najciekawsze z tego wszystkiego to, że po sesji czułam się rewelacyjnie. Polecam hipnoterapię
Moja ocena
oferta: 6
 
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Cieprie na nerwice lekowa i od lat biore leki.zastanawiam sie nad ta terapia ale boje sie ze po raz kolejny daje sie nabrac. Ze to tylo wyludzanoe pieniedzy. Prosze o szczera odpowiedz czy ta terapia narprawde pomaga? Dla mnie to ostatnie ratunek
...pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam Twój ból. Też brałam leki będzie jakieś dobre kilka lat. Psychiatrzy, dwie terapie psychoterapeutyczne i niewiele to dało. Dopiero właśnie po hipnoterapii wszystko ruszyło w dobrym kierunku. Pana Rafała mogę szczerze polecić co do innych nie będę się wypowiadała bo nie mam zdania. Byłam raptem na siedmiu spotkaniach i wszystko nie unormowała. Idź sama zobaczysz, nie ma co dalej się męczyć skoro jest ktoś kto może Ci pomóc. Ja osobiście ze swojej strony jestem ogromnie zadowolona. Pozdrawiam Cię i życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia.
Werona
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje Ci szczerze za odpowiedz. Po prostu jest tylu naciagaczy, a kazdy chory lapie sie wszystkiego. Jestem sklonna sprobowac tylko bardzo sie boje kolejnego rozczarowania. Ale choroba nie daje mi zyc....wszystko co wazne trace...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry