Widok

Hokeista zaprosi na łyżwy dziewczynę

Wspólny wyjazd/impreza Temat dostępny też na forum:
Zaproszę ładną i miłą dziewczynę na lodowisko do Hali Olivia.Służę doradztwem,pomocą oraz miłą atmosferą.Ja 35 lat,singiel,przystojny,185 cm wzrostu.Bardzo dobrze jeżdżę na łyżwach,przez wiele lat trenowałem hokej. ZE SWOJEJ STRONY MUSISZ POSIADAĆ TYLKO ŁYŻWY, wstęp funduję ja .Proszę o kontakt na cyr12@wp.pl wymienimy się zdjęciami i ustalimy szczegóły. PISZ ŚMIAŁO,JESTEM MIŁY :) PS. Lodowisko w soboty i niedziele 10:30-18.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak nie posiada łyżew to wypożyczenie też fundujesz?
podryw na hokeistę - też można... powodzenia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja spróbuję na biegacza =D

Ukończyłem w swej karierze maratony, półmaratony i parę biegów na dychę, jedynie co musisz mieć to chęci by wyjść jesienną porą z domu - a ja zapewnie że bieganie stanie się czymś przyjemnym a nie przymusem do zrzucania balastu! : ))

No i jestem sporo młodszy od kolegi wyżej, tylko wzrost ten sam :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@mac_gd można i na biegacza ;) ale "maratończyk" może odstraszyć początkujące osoby a i Ty byś się umęczył biegnąc wolnym tempem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli ktoś faktycznie ma bardzo słabą kondycje to zapraszam na rower, ja mogę biec ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a poczte sprawdzic mozesz? wyslana kilka dni temu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

do góry