Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jestem bardzo zawieziona wątek zamknięty udałam się na zabieg zmniejszenie warg sromowych.Cennik 2000 zł.Po upewnieniu...
~D.B.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 września 2018

Pozbyłam się kompleksu - Gummy smile wątek zamknięty Od dzieciństwa zmagałam się z kompleksem związanym z tzw. ''uśmiechem...
~Roksana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

Modelowanie sylwetki wątek zamknięty Jestem pod dużym pozytywnym wrażeniem atmosfery panującej w klinice....
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 września 2017

Korekta Powiek wątek zamknięty Kilka miesięcy temu dr Kołacz wykonał mi zabieg korekty powiek górnych i...
~Irena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2017

Moja opinia wątek zamknięty Nie spotkałam bardziej profesjonalnej opieki ! Jestem najbardziej zadowoloną...
~Wiesława
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalnego podejścia kadry Holistic Clinic...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 września 2017

Najlepsza Klinika! wątek zamknięty Najlepsza Klinika! Korzystałam zarówno z zabiegów modelujących ciało i z...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

PROFESJONALIZM wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem panującej tu atmosfery począwszy od recepcji-dyskrecja i...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Gorąco polecam! wątek zamknięty Obsługa bardzo dobra - dyskrecja , fachowa pomoc. Kilka razy korzystałam i...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Bardzo dobra Klinika !!! wątek zamknięty Bardzo profesjonalna Klinika. Zmagałam się ze swoimi niedoskonałościami przez...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Polecam! :) wątek zamknięty Korzystałam z zabiegów w klinice wielokrotnie i jestem bardzo zadowolona....
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2017

zabiegi medycyny estetycznej wątek zamknięty Holistic Clinic to miejsce, do którego wracam z przyjemnością. Jestem stałą...
~Iza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

Super!!!! wątek zamknięty Jedyna profesjonalna klinika w trojmiescie !!!!! super lekarze - specjaliści...
~Wojciech Pogonowicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Korekta powiek wątek zamknięty Trochę trzeba było poczekać na zabieg, ale warto było. Jestem bardzo...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry