Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gorąco polecamy! wątek zamknięty Polecamy Home Broker a szczególnie p. Anete Barzowska. Wielkie zaangażowanie,...
~Laura
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

Pełna pomoc w zakresie kupnie nieruchomości wątek zamknięty Pan Piotr jest niezawodnym agentem, kontakt z nim, jak i cała współpraca...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

Home Broker - Piotr Wierzbowski (opiekun) wątek zamknięty Ogólnie jestem zadowolona z obsługi pana Piotra Wierzbowskiego. Cel główny...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Pani Aneta Barzowska perłą dla firmy wątek zamknięty Z firmą Home Broker miałam styczność trzy razy. Pierwsze zetknięcia z tym...
~Dorota Sakowicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

Wszystko świetnie poszło, polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam firmę Home Broker, a w szczególności panią Anetę...
~Anita
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Współpraca przy zakupie domu (Aneta Barzowska) wątek zamknięty Polecam skorzystanie z usług firmy Homebroker (a w szczególności p. Anetę...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2017

Sedrak na prezydenta ! wątek zamknięty Pan Sedrak z Home Broker od początku pomagał mi w poszukiwaniu mieszkania w...
~Michał B.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Polecam serdecznie p. Aneta Barzowska wątek zamknięty W ciągu 10dni sprzedane mieszkanie. Współpraca i kompetencja na najwyższym...
~magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lutego 2017

Polecam p. Piotra Wierzbowskiego - Bezproblemowa, Szybka i Profesjonalna Obsługa! wątek zamknięty Skorzystałam z pomocy Pana Piotra przy zakupie mieszkania w Gdyni i cała...
~Wanda Mielcarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 stycznia 2017

Polecam usługi p. Sedrak przy sprzedaży nieruchomośći wątek zamknięty Świetna obsługa, sprzedaż w ciągu tygodnia, pomoc przy kompletowaniu...
~M.S.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 stycznia 2017

Zadowoleni. wątek zamknięty Dziękujemy Pani Iwonie i Pani Agnieszce za pomoc w kupnie mieszkania . Dzięki...
~P. Sikorscy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 stycznia 2017

Polecam - Pani Aneta Barzowska wątek zamknięty Pomoc Pani Anety w zakupie byla nieoceniona, dziękuję za pozytywne...
~AP
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 grudnia 2016

Pani Sylwia Głodowska wątek zamknięty Serdecznie polecam współpracę z Panią Sylwią Głodowską. Jest to osoba z dużym...
~Wojciech G
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 grudnia 2016

polecam Pana Sedraka wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy chcą kupić mieszkanie, Pana Sedraka Danielyana z...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 grudnia 2016

Polecam: Home Broker - Pani Aneta Barzowska wątek zamknięty Pani Aneta jest profesjonalistką w każdym calu :-). Bardzo polecam.
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 grudnia 2016

Ocena pracy biura Home Broker S.A. - Piotr Wierzbicki wątek zamknięty Całą transakcję kupna mieszkania oceniam Bardzo Dobrze. Pan Piotr Wierzbicki,...
~Agnieszka Mielcarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

P. Sedrak Danielyan wątek zamknięty Trafiłem do biura za pośrednictwem znajomych. Wstępnie chciałem się tylko z...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 listopada 2016

szybko i profesjonalnie wątek zamknięty Serdecznie polecam firmę Home Broker a w szczególności Panią Anetę Barzowską....
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 listopada 2016

Małgorzata Wałensa wątek zamknięty Bardzo dobrze zorganizowana jest Pani Małgorzata.Na wszystkie pytania...
~Agnieszka Zębala
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Pani Aneta Barzowska wątek zamknięty Serdecznie polecam współpracę z Panią Anetą ! Jej wiedza, doświadczenie i...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry